Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има разлика

2 posters

Go down

Има разлика Empty Има разлика

Пишување by defo Пон Aвг 17, 2020 11:23 pm

https://pbs.twimg.com/media/EfoBEIrWoAUzwX9?format=jpg&name=medium

https://pbs.twimg.com/media/EfoBEIrXgAArnhX?format=jpg&name=small

А кога го фатија Диме со швалерката, ДПМНЕ-овците милијарди приказни смислија дека  било вака, онака, за син му на Трале Вељаноски и да незборам....

Видите идиоти сегде има и секогаш ќе има, само начинот на справување со нив е различен....

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Има разлика Empty Re: Има разлика

Пишување by defo Вто Aвг 18, 2020 12:47 pm

Има разлика Slika111

Се е добро, штом нормален останеш....овој ЛУД е????
Чоеко доби отказ, кривична суд, и МВР се на потег......

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Има разлика Empty Re: Има разлика

Пишување by трендафил Вто Aвг 18, 2020 9:23 pm

На ниво на директор на локално јавно претпријатие за улици и патишта апсења имаше и во времето на ВМРО. И сега нема апсења на ниво на претседател на Собрание или министер. Ајде да видиме што ќе стане со министерката за финансии и парите повлечени од Еуростандард банка, па да продолжиме со дискусија.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?

трендафил

Број на мислења : 9107
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Има разлика Empty Re: Има разлика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот