Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spinovi

+2
Sotir
Hamad bim Khalifa
6 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Spinovi - Page 4 Empty Re: Spinovi

Пишување by Гостин Пон Сеп 19, 2016 12:20 pm

Shitel televizija na nivou...Amerika e neprijatel neli...zatoa shto bara fer i demokratski izbori za rushenje na diktaturata...

НОВ СКАНДАЛ НА ЌЕРКАТА НА ОБАМА: Американскиот претседател посрамотен како никогаш досега!

Еден од најголемите скандали во владеењето на Обама во последниве осум години му го предизвикала неговата 18-годишна ќерка Малиа.

Имено, повторно е снимена како конзумира марихуана. Фотографирана е на универзитетот Пенсилванија со огромен бонг на масата пред неа.

No shitelite i kuririte ne pishuvaa deka Trajko bil posramoten kako nikogash dosega koga beshe objaveno ova...ednostavno odmolchaa...i go goltnaa g*****o...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Spinovi - Page 4 Empty Re: Spinovi

Пишување by Гостин Вто Сеп 20, 2016 1:36 pm

Vsushnost Trendafile i ne treba mnogu da ti se zameruva...KURirite gledam se isto taka bezidejni...Pa objavuvaat bajati vesti koi ednash vekje gi objavile...


Spinovi - Page 4 29p6d80


Spinovi - Page 4 2mrwaqh

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот