Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои сме и колку сме

3 posters

Go down

Кои сме и колку сме Empty Кои сме и колку сме

Пишување by osa Нед Јан 11 2015, 22:40

eve da ja otvoram prvava tema tuka ...koi sme ...kolku sme ...
znae nekoj ?
jas znam Makedonci
kolku sme ,neznam nemoze da ne izbrojat ,izgleda mnogu sme ....
osa
osa

Број на мислења : 16274
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by Гостин Вто Јан 13 2015, 01:20

Interesen predlog, mislis deka e potreben forum Statistika?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by Фири Сре Јан 14 2015, 15:06

Абе пишете на кирилица бе да ве.

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by osa Сре Јан 14 2015, 15:27

Фири напиша:Абе пишете на кирилица бе да ве.

toa e neshto shto ne ti e dozvoleno Firi ,ti nemozesh da ureduvash ....
imash dve opciii

1.da bidesh kulturen i da se druzime

2.da ja dobiesh istata "nagrada "kako na drugite forumi


izborot e tvoj .....nemoj ni da pomislish deka ovoj forum nema moderatori ....tuka sme ,zatoa vnimatelno ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16274
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by Бело конче Вто Јан 27 2015, 17:44

osa напиша:eve da ja otvoram prvava tema tuka ...koi sme ...kolku sme ...
znae nekoj ?
jas znam Makedonci
kolku sme ,neznam nemoze da ne izbrojat ,izgleda mnogu sme ....
Ако става дума за този форум - има и българи - аз съм такъв. Сигурно ми личи по това, как пиша. А ако става дума за Република Македония - за там не съм специалист. По Това, което съм чел - знам, че в Република Македония живеят към 70-80% македонци.

Бело конче

Број на мислења : 23
Join date : 2015-01-24

Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by Гостин Вто Фед 14 2017, 11:24

Од каде да знам колку сте нема попис.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by Гостин Вто Фед 14 2017, 18:16

Еве каде била Македониjа во времето на Самуил и Василиj 2.Васко 2 бил роден таму и за тоа се нарекувал Васко 2 Македонец. Ова е уште еднаш за глупаците националисти лjубители на "одсекогаш" "засекогаш" "сите" " ниеден".Кои сме и колку сме 797px-Byzantine_Greece_ca_900_AD.svg

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кои сме и колку сме Empty Re: Кои сме и колку сме

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот