Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пристрастеност кон форуми

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 8:11 pm

Абе не е постоянно ама понекогаш по цел ден пишувам и то зошто и самиот не знамSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 8:16 pm

Еве за 2 дена 200 поста.По две минути на пост тоа се 400 минути. Делено на 60 се близо 7 часа време Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by хан Ацо on Чет Апр 16, 2015 10:20 pm

Не ти е лесно Smile
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 10:27 pm

Абе аз съм за кратко, като ми писне тегля една майна на модератора или някой негов приближен и съм аут Smile Ама ти така редовно от години ако ти се съберат всичките форуми и мнения сигурно си загубил няколко месеца или половин година поне Wink И гледам промотираш българия пред тия шушумиги искаш да ги върнеш към българщината като някой мормонски проповедникSmile Идеалист си ти Ацо, идеалист Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири1 on Пет Апр 17, 2015 12:36 am

Ае ебет си майката одам да спиям Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Пет Апр 17, 2015 11:20 am

Фири1 напиша:Абе  аз съм за кратко, като ми писне тегля една майна на модератора или някой негов приближен и съм аут

Firi, namesto da gi navreduvash moderatorite, ti samo kazhi i jas kje ti zavrsham rabota...Taka, koga naredniot pat kje dojdesh kako Firi2, nema vednash da te baniram, tuku kje te ostavam malku da pishuvash.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by хан Ацо on Пет Апр 17, 2015 11:23 am

Фири1 напиша:Абе  аз съм за кратко, като ми писне тегля една майна на модератора или някой негов приближен и съм аут Smile Ама ти така редовно от години ако ти се съберат всичките форуми и мнения сигурно си загубил няколко месеца или половин година поне Wink И гледам промотираш българия пред тия шушумиги искаш да ги върнеш към българщината  като някой мормонски проповедникSmile Идеалист си ти Ацо, идеалист Smile

Капка по капка-вир става Twisted Evil
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири1 on Пет Апр 17, 2015 12:21 pm

Па не ли ги видиш дека за ништо не стават, дури бугарски не знаат, полни се со яничарска омраза, зошто се ти? Инаку за пари ке продадат се ама ти сакаш ем без пари, вака идейно да ги освестиш? Smile
Ке се бориш со децения државна, масовна пропаганда па лажна история учена во училиште ти храбриот витез од дупница? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири1 on Пет Апр 17, 2015 12:25 pm

Teo напиша:
Фири1 напиша:Абе  аз съм за кратко, като ми писне тегля една майна на модератора или някой негов приближен и съм аут

Firi, namesto da gi navreduvash moderatorite, ti samo kazhi i jas kje ti zavrsham rabota...Taka, koga naredniot pat kje dojdesh kako Firi2, nema vednash da te baniram, tuku kje te ostavam malku da pishuvash.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Како бе найслаткото да оставам, пцуенйето на модератори, ова не се нормални луге туку нешто како мазохисти, тие ке кажуват кой што да пишува па да не пишува, па не сум можел да ги коментирам яс Груйчо коментирам тия нема да сум можелSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by хан Ацо on Пет Апр 17, 2015 3:41 pm

Фири,од Горна Джумая си?
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Фири2 on Нед Апр 19, 2015 7:19 pm

Не сум бе од Чаир сум Smile

Фири2

Број на мислења : 7
Join date : 2015-04-19

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 6:56 pm

Ебаго гледам имам по 40+ постинги на ден. Ке пробам следното- 3 пати влегуванJе максимум по 10 минути.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Саб Фед 25, 2017 9:15 pm

Mislish deka toa e zdravo ili deka ubavo a mozhebi i obratno shto si ja stavil temata vo zdravje i ubavina???
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 9:22 pm

Па чудив се тука или во општи и ете тука шо? Како се излечим и ке станам здравSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 9:24 pm

А да видов тема мигрена подолу па решив дека тука се пишува за болести и пристрастуванJа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Саб Фед 25, 2017 9:33 pm

Aha, ti znachi mislish deka si zavisen od pishuvanje na forumi???
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 9:34 pm

Не сум зависен бе во смисла можам да го заебем уште сега ама нормално ли е според тебе цел ден само да седим внатре?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Саб Фед 25, 2017 9:37 pm

Pa shto da pravish dodeka najdesh rabota shto ti odgovara??? Dodusha mozhesh i da shetash po ulicite ili da sedish nekade i da piesh kafe ili alkohol ama isto ti e.
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 9:39 pm

Ама Jа не барам работа пишувам си тука гледам клипчинja во iнтернет, jaдем, пушим.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Саб Фед 25, 2017 9:41 pm

Ne znam kakvi se mozhnostite vo BG...Na koi nachini najlesno bi baral toa shto sakash da rabotish i slichno...Nekogash preku internet najlesno se naogja rabota...
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 9:44 pm

Воопшто не барам. Кажувам си еве сеа ке одморим една недела две. Ама ако така продолжим ке одиме на години. Треба да преземем нешто.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Саб Фед 25, 2017 9:45 pm

Baraj penzija...Пристрастеност кон форуми Happy-smiley17 Пристрастеност кон форуми Happy-smiley17
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Саб Фед 25, 2017 9:47 pm

Далеко е до пензиjа мамето му да ебам. си мислев тие ракети некои не се отвараше падобранот па како се забиваа во земJата да нацелим некое грне со злато и да си праjм шо сакам. ама нема.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Саб Фед 25, 2017 9:51 pm

Za zlato da najdesh...

http://www.notsi.com/
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Нед Фед 26, 2017 12:59 am

Здравко напиша:Ебаго гледам имам по 40+ постинги на ден. Ке пробам следното- 3 пати влегуванJе максимум по 10 минути.
Навистина точно така направив. Од речиси 2 часа бистрим историJата и политикатаSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот