Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пристрастеност кон форуми

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Teo on Нед Фед 26, 2017 1:03 am

A shto drugo bi pravel??? Utre ionaka e nedela plus i prochka...
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Гостин on Нед Фед 26, 2017 1:42 am

Па кога си невработен секоJ ден е недела. во христиJанство не верувам до толку да ги славим тие малите празници само двата големи.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Dino on Нед Фед 26, 2017 9:10 am

Interesna tema i uste pointeresni ucesnici.

Dino

Број на мислења : 511
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 12:44 pm

Насловот на темава не ми е баш јасен...дали се мисли на зависност од форуми или пак дали има пристрасност од некои модератори или админи кон одредени членови.
Сакам да висам понекогаш на форум, така се релаксирам, никој не ме омета во читањето..е сега ме нервираат многу дечишта и нивните прашања, но не ги читам многу.
Сепак иднинава на форумиве е при крајот на своето постоење, нема интересни теми повеќе или подобро е да кажам, нема луѓе со кого би водел убави дискусии.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 462
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:42 pm

misterija напиша: Насловот на темава не ми е баш јасен...дали се мисли на зависност од форуми или пак дали има пристрасност од некои модератори или админи кон одредени членови.
Сакам да висам понекогаш на форум, така се релаксирам, никој не ме омета во читањето..е сега ме нервираат многу дечишта и нивните прашања, но не ги читам многу.
Сепак иднинава на форумиве е при крајот на своето постоење, нема интересни теми повеќе или подобро е да кажам, нема луѓе со кого би водел убави дискусии.

se prefrli interesot na facebook i na twiter ...site shto se plashat od toa nekoj da im replicira pishuvaat tamu ....znaat deka ako napishat na forum ,sigurno ke se najde nekoj koj ke mu replicira i ke mu go spori mislenjeto ,pa zatoa begaat od forumite ...ke si pishe na facebook ili twiter i nikoj ne mu replicira ili pak nedajboze da go banira ,ednostavno nema takva opcija ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 9:49 pm

osa напиша:
misterija напиша: Насловот на темава не ми е баш јасен...дали се мисли на зависност од форуми или пак дали има пристрасност од некои модератори или админи кон одредени членови.
Сакам да висам понекогаш на форум, така се релаксирам, никој не ме омета во читањето..е сега ме нервираат многу дечишта и нивните прашања, но не ги читам многу.
Сепак иднинава на форумиве е при крајот на своето постоење, нема интересни теми повеќе или подобро е да кажам, нема луѓе со кого би водел убави дискусии.

se prefrli interesot na facebook i na twiter ...site shto se plashat od toa nekoj da im replicira pishuvaat tamu ....znaat deka ako napishat na forum ,sigurno ke se najde nekoj koj ke mu replicira i ke mu go spori mislenjeto ,pa zatoa begaat od forumite ...ke si pishe na facebook ili twiter i nikoj ne mu replicira ili pak nedajboze da go banira ,ednostavno nema takva opcija ...

Замисли те молам, јас немам фб. и немам намера да отворам.
Форумите се убави поради анонимноста и можноста да се искажеш отворено што мислиш и што ти лежи на душа, а дали бегаа поради таа причина или поради недостиг на нови теми, зачленување на палави дечишта, психоманијачни ликови, непоштени банови идр.
misterija
misterija

Број на мислења : 462
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:54 pm

ne se soglasuvam so toa shto si navela vo nabrojuvanjeto neposhteni banovi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 9:58 pm

osa напиша:ne se soglasuvam so toa shto si navela vo nabrojuvanjeto neposhteni banovi  


Во кајгана форумот летаат банови, ехааааааааа...
misterija
misterija

Број на мислења : 462
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 10:17 pm

ti si i na kajgana ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 10:48 pm

osa напиша:ti si i na kajgana ?

Imam profil ama ne pisuvam.
misterija
misterija

Број на мислења : 462
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 10:58 pm

misterija напиша:
osa напиша:ti si i na kajgana ?

Imam profil ama ne pisuvam.

pa od kaj znaesh deka letaat banovi ako ne pishuvash ? Very Happy Shocked Shocked Shocked

sigurno ne ti e istiov ?
ke puknam od radoznalost koj ti e ...daj pishi u pp ako nesakash vaka javno ...


Последната промена е направена од osa на Нед Фед 26, 2017 11:00 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 11:00 pm

osa напиша:
misterija напиша:
osa напиша:ti si i na kajgana ?

Imam profil ama ne pisuvam.

sigurno ne ti e istiov
ke puknam od radoznalost koj ti e ...daj pishi u pp ako nesakash vaka javno ...

katinakatalina
misterija
misterija

Број на мислења : 462
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 11:01 pm

mora da si od novite chlenovi shtom ne te znam Smile

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 11:05 pm

Godina moze ima ama izbrisav slika, smeniv lozinka..me nerviraa nekoi likovi.
Imam I na drug forumi, na CB I na femina.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 462
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by delta on Вто Фед 28, 2017 11:19 pm

stara forumdzika isto ako stara koka dobra juha././/. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
delta
delta

Број на мислења : 572
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Kalinda on Вто Фед 28, 2017 11:54 pm

И вечерва исто!
Се пишува за се и сешто,
но никако за актуелната
политичка криза .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Viktor on Сре Мар 01, 2017 5:40 am

misterija напиша:Godina moze ima ama izbrisav slika, smeniv lozinka..me nerviraa nekoi likovi.
Imam I na drug forumi, na CB I na femina.
неверојатно колку си мистична.
просто мистерична.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Viktor on Сре Мар 01, 2017 5:40 am

не ми е јасен зборот „пристрастеност“

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by OPOZICIONER on Сре Мар 01, 2017 8:52 pm

Dobro bre Viktor ti normalen li si ????Vo 5 i 40 pishuvash na forum ! I toa gluposti bounce bounce bounce
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 773
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Viktor on Чет Мар 02, 2017 2:39 am

За некој ѓубрето е пари па ти види.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

Пристрастеност кон форуми - Page 2 Empty Re: Пристрастеност кон форуми

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот