Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogovor od Przhino

+5
reiter
defo
Hamad bim Khalifa
трендафил
хан Ацо
9 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Dogovor od Przhino - Page 6 Empty Re: Dogovor od Przhino

Пишување by трендафил Чет Ное 10 2016, 20:04

Трамп ќе стапи на должност на 20 јануари, да не кажам по 100 дена. Политичката култура налага да не се напаѓа нова власт во првите 100 дена по стапувањето на должност. Примитивците од таборот на Сорос почнаа да го напаѓаат Трамп 100 дена пред да дојде на власт.
Зошто СДСМ му честита на Трамп дури откако на некои портали беа критикувани што не го направиле тоа?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10033
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Dogovor od Przhino - Page 6 Empty Re: Dogovor od Przhino

Пишување by Гостин Пет Ное 11 2016, 11:06

Zatoa shto se zagrizheni za vas...Sakaat tie da ve sjebat na izborite na 11 dekemvri a ne Tramp da ve sjebe za parite shto gi kreadevte od narodot i im gi polnevte so niv dzhebovite na demokratite...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Dogovor od Przhino - Page 6 Empty Re: Dogovor od Przhino

Пишување by трендафил Пет Ное 18 2016, 21:18

Повторно нешто си сонувал.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10033
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Dogovor od Przhino - Page 6 Empty Re: Dogovor od Przhino

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот