В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 23 of 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:08 pm

A pivoto kaj e??? Samo polovinchati raboti pravish, znachi! Da si doagja Osa. Tebe ne ti se oddava toa!!! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:11 pm

Еее, што да правиш, ама еве морам. Оса отиде на неплатен одмор. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 225702806_7

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:16 pm

Е, фала, братле! Сеа се е у ред! Наздравйе!

А яс що да те частам?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:17 pm

Слнчев брег киБик. Одлично оди со кафе за да се разбудиш наутро.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:23 pm

Бе вам верно ли ви се допагя Слънчев бряг? Яс од тийнейджърски години го немам пиено! Ке ме накарате да земам да го пробам одново!

Ма айде еве, да не кажеш дека сум скръндзав:


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Products_2072_83008069221541645

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Ed554cff920
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:24 pm

Искрено не е лош слнчевиот брег. Пробај па ќе се увериш. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:26 pm

А и Десилава оди добро со него. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley21


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Окт 03, 2015 1:29 pm

Ма чекай бе! Ти сеа ке пиеш или ке евеш??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:31 pm

Засега ќе пијам и ќе ја слушам Десислава. Ќе фрлам и по некое око кон неа. Да не ги изгори колбасите. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 1:39 pm

И еве една песничка од Преслава. Можеби и на Хацон ќе му текне да влезе во меаната. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley21 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley21


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 03, 2015 2:20 pm

eve sum kiBik ...malku vreme najdov na neplateniot odmor za da ve pozdravam ...neka vi e nazdravje i jadenje i pienje ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 03, 2015 2:30 pm

za mene edna chashka ke me chastish li luxor ....gledam i drugite ne se dojdeni ...eve ke gi viknam so pesnichkava

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 03, 2015 7:58 pm

jas si mislam guzva se napravila ..a ono ziv chovek nema ......pak ke pijam sama ? .....so pesnite izgleda ...pa oni mi se verni prijateli

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 03, 2015 8:13 pm

StaniSLAVA, PresiSLAVA, DesiSLAVA......boli GLAVA !!!!!!!!!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 8:14 pm

еве јас ќе се напијам пиво а за песна во моментот немам некоја посебна..може нешто од џо кокер,хм шо знам која песна..по ваш избор од било кој/а

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 03, 2015 8:21 pm

Povelete:
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 8:36 pm

Very Happy калифе добар си..еве и од другиот кокер Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 8:45 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Povelete:
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Smiley-laughing021 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Smiley-laughing021 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Smiley-laughing021


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 8:49 pm

еве го и мишка интернет ѕвезда... Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 8:51 pm

Ovoj e podobar od kokerot...Nauchil da zboruva...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Окт 03, 2015 9:11 pmGledam deka imalo polno zabegani na melnicava !!!!
(Spored izborot na pesnive ?!?!?)
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 9:25 pm

CatCerto Very Happy


уште една мачка која е светска ѕвезда.. Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 03, 2015 9:37 pm

kakva zurka a jas sega doagam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Окт 03, 2015 9:38 pm

lele reiter bravo za machinjata ...kazi shto piesh da te chestam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 9:38 pm

osa напиша:kakva zurka a jas sega doagam
да не правеше ајвар Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 23 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 23 of 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот