Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SVOJA DUSHA

+10
TRAJCHE
Luxor
Bosonoga
SHARENI
EVITA
IVA
defo
Hamad bim Khalifa
kiBik
osa
14 posters

Страна 1 of 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:17


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:18


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:19


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:20


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:27


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:28


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:41


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:43


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:47


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:49


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:50


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 00:54


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 01:07


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Пет Окт 02 2015, 01:08


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Окт 02 2015, 01:19


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Окт 02 2015, 01:21


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Окт 02 2015, 01:25ovaa e so posveta

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Окт 02 2015, 22:11


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Окт 02 2015, 22:15

ova netreba da se preskokne ...naprotiv vnimatelno da se isslusha

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Окт 03 2015, 11:21

bez tekst

pesnata kazuva se ...bash se ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16164
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by kiBik Саб Окт 03 2015, 12:28

Pfffff.... Mnogu vi se srpski dushite be!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Саб Окт 03 2015, 12:34

А бе не си запнал па само мани наоѓаш. Земи таму стави на темата нешто за твоја душа. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by kiBik Саб Окт 03 2015, 12:40

Ne mozham jas da miksiram nebesko so dushevno, kapish??? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Гостин Саб Окт 03 2015, 12:42

Музиката нема граница бе. Посебно ако се работи за осетлива тема, како...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by kiBik Саб Окт 03 2015, 12:44

Ovoj besarabski Bugarin pee za Shumadija??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот