Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SVOJA DUSHA

+10
TRAJCHE
Luxor
Bosonoga
SHARENI
EVITA
IVA
defo
Hamad bim Khalifa
kiBik
osa
14 posters

Страна 10 of 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 12:07 am

#52
Mаринче11@marincencence35m
Не си маж ако ми делиш изглумена стабилност ако немаш храброст да се соочиш со фактите и бегаш
2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 12:15 am


Бони

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 6:41 pm

Смешко@smeshkooooo2h
Некогаш ми е криво за секоја минута посветена на некои луѓе .
6RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 6:43 pm


Wannabe@iskulirana2h
#ОнаКогаси плачеш во себе, па после од каде подочњаците. А што ако те видат, ама ај.
1RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga Пет Jул 14, 2017 7:34 pm

osa напиша:
Бони

So Boni, ne gledam so pisala.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 936
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 9:38 pm

Мимикрија@majaspasovska11h
Да ти кажам тајна...
И душата крвари кога е повредена.
Не знаеш, а?
Шшш...почекај, ќе почувствуваш и ти некогаш.
4RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 10:08 pm


~ЛејдиДи~@abelejdibe21h
Во лицето на љубовта јас те сакам ама ти мене?
25RETWEETS72FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 10:14 pm


Бони Топ@bonitopp22h
Не е битно што пиеш туку со кој
18RETWEETS67FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 14, 2017 10:45 pm


leonidspar@leonidspar19 Jul
Вечноста може да биде и смрт и живот. Ако нема кого да љубиме е смрт. Ако има кого да љубиме е живот. Љубете и преминете од смрт во живот.
103RETWEETS180FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Jул 15, 2017 8:51 am

Ружин ®@1_ruzin1h
Те немaм, a не те зaбoрaвaм...
https://t.co/IUAWqTzJhx
1RETWEETS2FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga Саб Jул 15, 2017 9:07 pm

Бони Топ@bonitopp2h
Сакаш да бидеш романтичен?
Згази ја на малото прсте и почни заедно со неа ѕвезди да броиш
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 936
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga Саб Jул 15, 2017 9:07 pm


La Perra Fria@perra_fria55m
Препукавајте се во кревет малку, доста по социјалниве мрежи.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 936
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga Саб Jул 15, 2017 9:13 pm

Малото@maloto0419m
Можеби нема да биде меден месец кој што го немавме, ама ќе бидат убави денови зошто ги заслуживме...
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 936
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by delta Саб Jул 15, 2017 9:15 pm

i jas zasluziv ke me vikate/,?./,
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Саб Jул 15, 2017 9:32 pm


Магнолија@bitch_switch2h
И било убаво да ја молат, да се понижуваат за неа а она да ги гази.
И после машките лоши биле, мхм.

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Саб Jул 15, 2017 9:34 pm

INSANE#with good ♡‏
@INSANE69882173
Follow
More
И повторно ,незнам по кој пат ,ми ја украде ноќтта,
ми го украде мирот,
И повторно ,толку присутен како да никогаш да не си замина...

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Jул 15, 2017 11:49 pm

Магнолија‏ @Bitch_Switch 3h3 hours ago
More
Тие солзи што се појавуваат случајно на лице, тие највеќе болат.
0 replies 5 retweets 18 likes
Reply Retweet 5

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Jул 15, 2017 11:52 pm

Магнолија Retweeted
Squirrel‏ @LovelySquirrel_ 5h5 hours ago
More
Секој ден ми недостига, секој ден имам грутка во грлото кога мислам на него. Некогаш зборувам за тоа, некогаш молчам за да не заплачам.
0 replies 5 retweets 13 likes
Reply Retweet 5

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 12:17 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 12:20 am


Марија#13@marija0337244547m
Толку потиснување во себе,еден ден се ќе излезе наеднаш на виделина и тоа со неизлечливи рани.
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Нед Jул 16, 2017 9:59 am

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Firesh11

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 3:28 pm

se vrati internetot i eve ne pak" zaedno"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Нед Jул 16, 2017 6:28 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Firesh12

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Нед Jул 16, 2017 6:29 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Firesh13

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 9:09 pm


Emilija@__emilija__59m
Првиот допир ми шепна дека ќе те сакам засекогаш.
2RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 10 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 19 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот