Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Окт 30, 2015 10:14 pm

ne se sekiraj ke ja izbanja ,go biva  Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by tmoro Пет Окт 30, 2015 10:31 pm

osa напиша:ne se sekiraj ke ja izbanja ,go biva  Very Happy

Тео е претпазлив и паметен и знајт дека е тешко, нив не ги бања ништо.

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Окт 30, 2015 10:34 pm

tmoro напиша:
osa напиша:ne se sekiraj ke ja izbanja ,go biva  Very Happy

Тео е претпазлив и паметен и знајт дека е тешко, нив не ги бања ништо.
ich ne se sekiraj ,toj znae i kakvo "sredstvo da primeni "!!!!
shto te nemashe tmoro? i ti da ne si najde nekoja ili taa e najdena oddamna ???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Окт 30, 2015 11:11 pm

eve edna pesnichka za dobredojde na tebe 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 1:23 pm

добар ден почитувани гости во меаната ....момче донеси по еден чај да се освежиме ...и секако да ви посакам убав помин во меаната денес ...еве и песничка за добро расположение ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Саб Окт 31, 2015 1:45 pm

чај?,море давај бокалче ракија и салата...за сите..


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 1:46 pm

bokalche ....vednash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 1:55 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Bokal4
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Domaca-rakija-pevacica

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 1:56 pm

pocheka malku ama shto da pravam se ispile ,morav da go polnam bokalcheto...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Саб Окт 31, 2015 2:00 pm

е сега ќе киниса Smile ракијата..еве и песни за душа..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 9:47 pm

momche donesi vinjak ...ajde pobrzo ....eve i pesnichka 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 9:58 pm

ajde da vidime  kohj shto ke pie .....В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Low_calorie_alcoholic_drinks

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Окт 31, 2015 10:02 pm

jas shtok ...za drugite neznam ....eve i pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 01, 2015 2:00 am

si zaminavte ....togash i jas odam na spienje ....eve za ubav son pesnichka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 01, 2015 7:42 pm

eve sega stignav ( mal problem so adapterot na laptopot )momche donesi po eden konjak da se napieme ....eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 01, 2015 8:10 pm

ETE I OVA ME SNAJDE ...MI RIKNA LAPTOPOT ..SEGA NA MOBILEN KE SUM PISHUVALA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Ное 01, 2015 8:19 pm

ајде па нов ќе си купиш Smile ..ќе се подновиш

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Нед Ное 01, 2015 8:52 pm

osa напиша:ETE I OVA ME SNAJDE ...MI RIKNA LAPTOPOT ..SEGA NA MOBILEN KE SUM PISHUVALA

Pak si ispomeshala adapteri i konjaci......pa posle riknal lap-topot !?!?!?
A bre mori Osa, do koga ke te ucam adapterot e so crn kabel, a onoj so lila kabel e za tastaturata, a konjakot za u casha....Evil or Very Mad (Nisto li ne te naucivne okolu tehnikava? ke mora da izorganizirame nekoj kurs)
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 01, 2015 8:57 pm

KALIFU IZGLEDA MNOGU" ZJAPAM "U UCHITELITE PA ZATOA NE SUM NAUCHILA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 01, 2015 8:58 pm

REITER TI DA NE SI DOBIL NA SPORTSKA PA SAKASH DA MI POZAJMISH ZA LAPTOP ,A JAS KE TI GI VRATAM JAS KOGA KE DOBIJAM NA LOTO

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Нед Ное 01, 2015 9:02 pm

Epa bash ti se licni ucitelite: Sahara i Ncd !В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTtQHCdHl1ycH5muS7mOHm6keYH-COCYatFvrMQy35i2cVlLayO0g
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 01, 2015 9:12 pm

Ama ubavinata ne se gleda odnadvor...tuku vnatre vo dushata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Ное 02, 2015 10:01 am

osa напиша:REITER TI DA NE SI DOBIL NA SPORTSKA PA SAKASH DA MI POZAJMISH ZA LAPTOP ,A JAS KE TI GI VRATAM JAS KOGA KE DOBIJAM NA LOTO
е,не е толку страшно,нели остваруваш(работиш)....ете од сите страни не фалат Дуинзи и останати...па даваат Клап-топ на 12,24 рати...поднови се џабе ли остваруваш Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Ное 03, 2015 12:01 am

dobro vecher ....momche donesi eden chaj od shipki ...da ,da ,chaj ....pa neli velat chaj kako lek ....koj ima zelba neka se pridruzi na chajot ...eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Ное 03, 2015 12:11 am

reiter напиша:
osa напиша:REITER TI DA NE SI DOBIL NA SPORTSKA PA SAKASH DA MI POZAJMISH ZA LAPTOP ,A JAS KE TI GI VRATAM JAS KOGA KE DOBIJAM NA LOTO
е,не е толку страшно,нели остваруваш(работиш)....ете од сите страни не фалат Дуинзи и останати...па даваат Клап-топ на 12,24 рати...поднови се џабе ли остваруваш Smile
pa ako presmetash dzabe ostvaruvam ....od moeto ostvareno ovoj DELI subvencii za se i seshto ...pa ako razmislish podobro e da si nevraboten ke ti davaat socijalna pomosh ,pa subvencionirana struja (sto denari) pa subvencionirani dolgovi (OTPIS NA DOLGOVI) pa subvencionirani drva za ogrev i.t.n. ......pa vaucher za kompjuteri SHTO MISLISH KOJ GO PLAKA SE OVA ???? se znae jas i onie shto rabotat kako mene ,pa plus prevozot za VAMPIRITE BESPLATEN (PAK JAS GO PLAKAM ) ....I za mene shto ostanuva samo transakciskata smetka BROJCHE za da me najdat izvrshitelite ako im trebaat pari da im dadam ...znaat oni od koj da ZEMAT ...od toj shto redovno zema PLATA ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 6 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот