Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 10 of 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 5:40 pm

osa напиша:
....i ti ke piesh crno vino ?...toa chasti Teo ...a i ide so praseto ....
Айде нема да одкажам Тъга за юг, айде! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 5:43 pm

Тео напиша:Jok...No sum zabelezhal deka vo posledno vreme chesto razmisluvash na taa tema... Twisted Evil
Нищо не си забележал ти од инйекциите... Докторката мора да е анастезиолог? Suspect Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Ное 08, 2015 5:44 pm

Ne bre...Anesteziolozite kaj nas se pijanici...Ushte toa mi fali... Very Happy Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 5:48 pm

Тео напиша:Ne bre...Anesteziolozite kaj nas se pijanici...Ushte toa mi fali... Very Happy Very Happy
Добро, братле! Само психиатар да не е. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 5:49 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Devojka-sa-dekolteom-1380708488-11476
еве оваа ке донесе чаши...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 5:50 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Crnovino

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 5:51 pm

osa напиша:В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Devojka-sa-dekolteom-1380708488-11476
еве оваа ке донесе чаши...
Кхм... А яс си мислев домакинката со слушалки и термометър ке ги донесе.... Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Нед Ное 08, 2015 5:53 pm

kiBik напиша:
Тео напиша:Ne bre...Anesteziolozite kaj nas se pijanici...Ushte toa mi fali... Very Happy Very Happy
Добро, братле! Само психиатар да не е. Very Happy  

Ne bre...Seksolog e... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 6:01 pm

одвај го исеков прасето ....ајде повелете В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 363_1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 6:06 pm

a shtom ima vino i prase ...nedostiga samo pesna ...ovaa e za slavenikot ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 6:07 pm

Тео напиша:
Ne bre...Seksolog e... Twisted Evil
Басимамата! И кай я найде??? Да не си имал некои проблеми од таа пуста теория по форумите??? Suspect Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 6:09 pm

osa напиша:одвај го исеков прасето ....ајде повелете 
Оса, а некоя потлста помазна мрвка нема за мене?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 6:13 pm

kiBik напиша:
osa напиша:одвај го исеков прасето ....ајде повелете 
Оса, а некоя потлста помазна мрвка нема за мене?
ne razbiram boldiranoto ...kakvo stava kiBik

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 6:17 pm

Па не знам кай вас како е. Помрсно, со повеке сланинка и т.н.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 6:26 pm

kiBik напиша:Па не знам кай вас како е. Помрсно, со повеке сланинка и т.н.
me nasmea kiBik ,,,kaj prase barash pomrsno ...pa celo e mrsno ...ne e pile ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 6:29 pm

osa напиша:
kiBik напиша:Па не знам кай вас како е. Помрсно, со повеке сланинка и т.н.
me nasmea kiBik ,,,kaj prase barash pomrsno ...pa celo e mrsno ...ne e pile ????
Бе не се смей! Не можам да ги знам сите дийалекти!!! Twisted Evil
Малкото прасе нема многу сланина, така? А яс сакам со повечко сланина свинско месо. Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 6:33 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
kiBik напиша:Па не знам кай вас како е. Помрсно, со повеке сланинка и т.н.
me nasmea kiBik ,,,kaj prase barash pomrsno ...pa celo e mrsno ...ne e pile ????
Бе не се смей! Не можам да ги знам сите дийалекти!!! Twisted Evil
Малкото прасе нема многу сланина, така? А яс сакам со повечко сланина свинско месо. Evil or Very Mad
e toa slednata godina koga ke slavi teo rodenden ke mu porachame  pomrsno ... Very Happy Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Ное 08, 2015 6:37 pm

osa напиша:
e toa slednata godina koga ke slavi teo rodenden ke mu porachame  pomrsno ... Very Happy Very Happy
Ми така де! Какво е тоа цицалче тука??? Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 9:19 pm

kiBik напиша:
osa напиша:
e toa slednata godina koga ke slavi teo rodenden ke mu porachame  pomrsno ... Very Happy Very Happy
Ми така де! Какво е тоа цицалче тука??? Evil or Very Mad Very Happy
mi naiistina ,i mene na mlekce mi mirisa ....a ne na prase .....vidi ,jas mislam se e poradi cenata ..ova pomalenko poevtino ...ovoj e SKRZAV Teo ......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 9:24 pm

eve ova za tebe defo ...go sochuvav ,znam pokasno ke dojdesh vo meanata В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcRmHE1NFRwIpfvy_ku8Lj7JcUZ1Ew3WAobBfGlDZG-riU6SGxqG

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo on Нед Ное 08, 2015 10:19 pm

osa напиша:eve ova za tebe defo ...go sochuvav ,znam pokasno ke dojdesh vo meanata В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcRmHE1NFRwIpfvy_ku8Lj7JcUZ1Ew3WAobBfGlDZG-riU6SGxqG

Фала фала, пак викам тео голем да растиш..еве еден музички поздрав од мене.......

defo

Број на мислења : 2395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 10:24 pm

браво бре дефо ...вистински домакин човек ...со поклон на роденден ...така треба .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 10:25 pm

ti kiBiche poklon kamu da donesesh ....maana znaesh da najdesh ,de mrsno dse posno ....a poklon ??????????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Ное 08, 2015 10:37 pm

taka i si mislev ...koga treba da donesesh poklon ti kiBik begash ...a za chastenje si prv ....shto izbega ??????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Вто Ное 10, 2015 8:16 am

dobro utro ....momche donesi po eden chaj za pochetok ...podocna donesi mi eden shtok ...pa da odam na ostvaruvanje...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 216370
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Viski-s-sodovoy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 10 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот