Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 3:45 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 1

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 940-white-wine-600x300

Ай наздраве!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Нед Дек 06, 2015 4:29 pm

Уау какви хубави мезета. Наздраве! Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 4:39 pm

не са мои. ние само на един шаран и малко пушена риба.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 5:43 pm

Ajde be! Nikoj ne saka da se javi vo meana? Da si odam togash??? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Дек 06, 2015 5:44 pm

VRAKJAJ SE POD ITNO.....STASAV!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 5:45 pm

Ajde, dobro dojde! Eden sherbet? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 06, 2015 5:52 pm

Kalifu, da ne se izbegali od haremo ovie dvechkive? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Дек 06, 2015 6:39 pm

Do sega takvo nesto ne se desilo! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 06, 2015 8:12 pm

Ubava druzba ...kaj se gubish kalife ...pechalish ? Shto ke pravish so tolku pari

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Дек 06, 2015 8:18 pm

Reket sestro, reket....i se im e koso ~ Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 06, 2015 8:25 pm

Ne zezaj .zar i tebe ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 06, 2015 8:27 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Reket sestro, reket....i se im e koso ~ Evil or Very Mad
A shto e toa :i se im e koso

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Дек 06, 2015 8:28 pm

косо...малце им е Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Дек 06, 2015 8:31 pm

кај фанаа бугарите да ги прашам?денес добивам инфо дека има цол табли..после краток период дека нема..па после има и сега стварно незнам дали има или нема..дај нека некој од бг нека потврди дали има цол табли во дупница??ама на сигурно да не има после бркотница на вам-на там

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Дек 06, 2015 8:35 pm

Se izvinuvam - kuso!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо on Нед Дек 06, 2015 10:04 pm

reiter напиша:кај фанаа бугарите да ги прашам?денес добивам инфо дека има цол табли..после краток период дека нема..па после има и сега стварно незнам дали има или нема..дај нека некој од бг нека потврди дали има цол табли во дупница??ама на сигурно да не има после бркотница на вам-на там

Цол табли?Да не значи ова транзитни табли?
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Дек 07, 2015 7:53 am

такво нешто ќе му дојде..без цол табли нема да можам да внесам кола во Македонија,или да платам поскапо камион што носи кола да ја донеси до градот во кој живеам...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout on Пон Дек 07, 2015 8:46 am

Kalinda напиша:Може да добијам едно вино црвено?

dve mislsis?
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Дек 07, 2015 5:06 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Do sega takvo nesto ne se desilo! Twisted Evil
Bre, bre, bre!!! Cigankata koja te fali da ne umrela??? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Дек 07, 2015 5:09 pm

chargerburnout напиша:
Kalinda напиша:Може да добијам едно вино црвено?

dve mislsis?
Да бе! Ме потсети на ова девојче Калинда. Отнема ја нешто. Што ли се случило? Нешто од ДПМНЕ да не се разочарала? Suspect Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Дек 07, 2015 5:12 pm

reiter напиша:косо...малце им е Smile
Еве, видите ли що се добива, кога си немате "Ъ"?!? Па кусо, па косо, па кисо, па т.д. Evil or Very Mad Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Пон Дек 07, 2015 5:16 pm

Абе, Чарджърбърнаут, ти нема да почастиш нещо???? Suspect Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Дек 07, 2015 6:11 pm

kiBik напиша:
chargerburnout напиша:
Kalinda напиша:Може да добијам едно вино црвено?

dve mislsis?
Да бе! Ме потсети на ова девојче Калинда. Отнема ја нешто. Што ли се случило? Нешто од ДПМНЕ да не се разочарала? Suspect Very Happy
може дечкото на калинда да е љубоморен или е некоја друга партија па не и дозволува овде дружба Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Дек 07, 2015 6:19 pm

многу сум жеден,овие се за мене..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 9k=

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Дек 07, 2015 7:07 pm

davash edno za mene ?...od koga si stanal tolkava cicija ... Rolling Eyes Rolling Eyes   kamu pesnichka ...znaesh jas deka pijam i mezam so muzika ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 22 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот