Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 25 of 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 09, 2015 8:32 pm

reiter напиша:
хан Ацо напиша:Райтер,таква кола да си купиш Laughing


фала, кога ќе ја земам сите по едно кругче ќе ве извозам Smile ...
moze mene DVE ?  Cool Cool Cool onaka so protekcii ( znaesh shto znachi protekcii )

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 09, 2015 9:51 pm

секако дека може... Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 09, 2015 9:55 pm

reiter напиша:секако дека може... Wink
znaev deka moze .....ete pomladite neka uchat od postarite shto e prijatelstvo i kako se neguva .....fala reiter vistinski prijatel si ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Дек 10, 2015 12:44 am

osa напиша:
reiter напиша:секако дека може... Wink
znaev deka moze .....ete pomladite neka uchat od postarite shto e prijatelstvo i kako se neguva .....fala reiter vistinski prijatel si ....

Rajter pa rajter..... Evil or Very Mad ja so sum ? grbav?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by chargerburnout on Чет Дек 10, 2015 9:18 am

mercedes S klasa od 2015?
chargerburnout
chargerburnout

Број на мислења : 89
Join date : 2015-12-01

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 1:21 pm

Hamad bim Khalifa напиша:
osa напиша:
reiter напиша:секако дека може... Wink
znaev deka moze .....ete pomladite neka uchat od postarite shto e prijatelstvo i kako se neguva .....fala reiter vistinski prijatel si ....

Rajter pa rajter..... Evil or Very Mad  ja so sum ? grbav?
Mi godi kalifu tvojata "ljubomora" Very Happy ma jok kakov grbav !koga jas bi trebalo da te opishuvam bi odelo vaka :mlad,zgoden ,visok ,inteligenten,zabaven kratko kazano "dechko ipol Twisted Evil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 5:45 pm

eve ubava pesnichka 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 5:47 pm

momche donesi po edna zolta i meze ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 5:51 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 9a1d6b4edd479ac6863803a4d62c0a40_view_lВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 ImageHandler
најубавиот сад за пиење ракија со мерак

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 10, 2015 7:43 pm

ajde reiter doagaj ...gledash deka i kalifot e ljubomoren na tebe .....a jas samo se druzam 'kako da si mi star prijatel ' .....ajde i muzika ke ti poracham za da te donesat .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 12, 2015 5:42 pm

Ajde, Osa! Daj shisheto!

Hey ladies! Let's show them how we party in the Balkans!!! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 12, 2015 5:45 pm


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Rapper-dancing-troll-smiley-emoticon
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Дек 12, 2015 5:49 pm

kiBik denes jas i celiot personal imame sloboden den ....eve objavuvame SAMOPOSLUZUVANJE koj shto saka zema ,pie i neplaka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Дек 12, 2015 6:13 pm

osa напиша:....SAMOPOSLUZUVANJE ....
Ma toa i macite ne bachkaat??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 13, 2015 4:18 pm

Meandzhike! Sipi edno crveno vino!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 13, 2015 4:25 pm

Оса, ете затоа меаната оди по гяволите!!! Нема меанджика, нема цуци, нема пиялоци, нищо нема!!! Evil or Very Mad
Ке одам во Макдоналдс веке!!! Или во Хепи!!!

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 13, 2015 4:35 pm

Кой каде по Нова година?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Нед Дек 13, 2015 4:46 pm

Добро бе! Ве разбрав. Никой не сака да пиеме по едно вино, да си поприказваме... Се чувствувам нежелан и си бегам! Айде, живи и здрави! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Дек 13, 2015 4:50 pm

рано е за планирање за Н.Година..а и некако сакам поинтимно да си ја поминувам,несакам многу гужви и врескање ко кој знае што е..ист ден како и секој

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Нед Дек 13, 2015 5:05 pm

нема никој..ајде и ја одам

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 13, 2015 10:56 pm

eve sum ...sega kade ste vie ??? jas se sama pijam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 13, 2015 10:57 pm

momche donesi po edna zolta kaj da e ke dojde prijatelot da nazdravime ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Дек 14, 2015 9:10 pm

dobro vecher pochituvani gosti ....ajde momche donesi po edna zolta ....eve i pesnichka za da go otvorime ova vecherashno druzenje vo meanata ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Пон Дек 14, 2015 9:59 pm

momche donesi ushte edna zolta ..ova e za "prijatelcheto ".....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Пон Дек 14, 2015 10:06 pm

edna caska i za mene kolku za drustvo i odam...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 25 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 25 of 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот