Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 29 of 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:33

послужи се сам...понекогаш е интересно и сам да си земеш од шанк

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:34

Aham... Za tebe neshto?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:34

хм..каде е оса,таа менаџира..да не и избегале момите од меаната па сега бара нови Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:36

не знам кибик,денес се надишав воздух соПМ8..па незнам со што ..ракија или пиво да исплакнам ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:38

reiter напиша:не знам кибик,денес се надишав воздух соПМ8..па незнам со што ..ракија или пиво да исплакнам ...
Ахам. Значи само кисело млеко или кисела вода за тебе тогаш! Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:40

Гледай тука, витезе, що е скрила Оса зад шанко:

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 43744dbe9175cfdb5338a2a5a2e6c999

Ма за тебе не може! Ти мора да се почистиш од лош воздух... За Калифоисто не може! Он е муслиман! Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:42

хаха..оса намерно ова го оставила зад шанкот за нас..мисле она на нас мелничарите..А за воздухот во право си,ќе мора малку на промаја да застанам Very Happy ..чекам снег да падне и право у планина..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:45

котлето изгледа падна..

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Kotle

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:47

А еве ги и девойките. Ги скрила и нив во куйната!!! Ееех, Оса, Оса! Да не бев яс, ке ги умореше од задув!!!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:48

reiter напиша:котлето изгледа падна..

Кое котле? Старото?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:49

каде е калифот..??

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 9k=
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:49

да де котле форумот

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:51

reiter напиша: ..чекам снег да падне и право у планина..
Тамо некоя меца да не те чека? Да я разбудиш од зимен сон? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:53

reiter напиша:да де котле форумот
Па котлето оддамна го нема, доколку яс знам... Може да има две години веке. Или?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:54

нека падне снегот прво па после ќе му ја мислам за мечката Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 17:55

котлето до вчера беше во функција

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:56

reiter напиша:котлето до вчера беше во функција
M? Ne sum znael...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:59

reiter напиша:каде е калифот..??

Nekoj da ne go zavrel Kalifo na kamilata u ...? Suspect Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 18:09

ништо чудно ете камилата ја оставил на неодбележан паркинг Very Happy ...да не дојде пајакот да ја крене Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Нед Дек 20 2015, 20:22

Ne be, sum zaborail da i staam antifriz.....! Momentalno e u servis - na odmrznuenje legja !!!! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 21:20

кај фана и чарџерот палач на гуми Smile ...го снема а беше полн со елан...може се крие заради тоа гумите што чадат и загадува воздухот..тешки времиња со ова воздухот Smile и палачите на гуми на асфалт Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Дек 21 2015, 13:24

денес работно сите остварувате,понеделнички Smile ...јас со една жолта и трупка рендана со јаболков оцет си терам понеделнички ден...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Пон Дек 21 2015, 17:48

Detalov so trupkava epten me pogodi .... ke mora da se potsetam na stari dobri vreminja...
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Дек 22 2015, 01:40

ajde da ve pozdravam na kratko ...gledam ubavo se zabavuvate ,mnogu interesno si muabetite ko da ste vo zimski son ..
a toa trupkata ,bela ili crna ? samo shto slushnav deka crnata e mnogu dobar lek ,pomeshana so drugi sostojki ,za mnogu bolesti vo organizmot ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16363
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Вто Дек 22 2015, 19:54

се ближи нова година и време е менаџерката да малку ги поднови девојките во меана..инаку некако слабо деновиве меанчето работи..еве за ваква дедо мразица мислам ...

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 2Q==

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 29 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот