Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Дек 22, 2015 7:55 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcR-B9xmE39L00joMXZroHkC-aOH_VoDcQCs4s2AkZD2EM35Bo_Jwg

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Дек 22, 2015 7:59 pm

за мене едно бокалче ракија,кисели краставички,маслинки и кајгана Wink


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Дек 22, 2015 8:01 pm


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Вто Дек 22, 2015 8:04 pm


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 23, 2015 2:33 am

reiter напиша:се ближи нова година и време е менаџерката да малку ги поднови девојките во меана..инаку некако слабо деновиве меанчето работи..еве за ваква дедо мразица мислам ...


В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 2Q==
ah reiterche i ti ne si znael shto e dobro  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  vo vakva i jas ke se vljubam  Embarassed Embarassed Embarassed...p.s. nemoj da pomisli nekoj deka sum .......hm ......samo sakam da kazam deka imash odlichen vkus... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ....takvite ko mene " ne ti se ni do kolena" (ova e izreka ) ..........da ne pomisli nekoj na nekakvi kolena  , vo realnosta ...samo metaforata  e prichina za ubavite razbiranja megusebni razbiranja ...... 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 23, 2015 8:53 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 ?width=500&version=2474624

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 23, 2015 8:54 pm

ќе ги биде ли за во меаната а?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter on Сре Дек 23, 2015 8:59 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 200

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Сре Дек 23, 2015 9:45 pm

So ovie kje ja chekash nova godina??? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Happy-smiley17 В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 23, 2015 11:30 pm

e buckalo si Teo ......ti so koja ke ja chekash novata godina ....????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 23, 2015 11:32 pm

i nemoj da mi zaobikoluvash ....iminja kolega ,iminja ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Дек 23, 2015 11:33 pm

eve neshto i od zabaven karakter ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 24, 2015 9:01 am

Айде бе! Ве канам на Бъдни вечер! Ех, ние малце ке попостиме денес де! Од кумова срама. Сеа не знам на многу строги пости ли да сум или мааалце да се направам на разсеян за некои работи... Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 24, 2015 9:03 am

Пфффф.... Бе пак нема со кого да си попостам??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 24, 2015 9:11 am

Нема??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 24, 2015 9:15 am

Добро бе! Ай тогаш ке одам да я спремам вечерата за Бъдни вечер! Постна!! По-постна!! Най-постна!!!
А да, и подароци уще немам купено! Чао! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Чет Дек 24, 2015 12:26 pm

kiBik напиша:Добро бе! Ай тогаш ке одам да я спремам вечерата за Бъдни вечер! Постна!! По-постна!! Най-постна!!!
А да, и подароци уще немам купено! Чао! Evil or Very Mad

Ми нема, готвим Very Happy  То мъж да си на Коледа Very Happy

Знаш колко постни манджи съм подфанала, ама приключвам след малко. Обаче следобяд трябва и питка да меся.

Ако имам време ще надникна по-късно.

За всеки случай отсега да пожелая хубав празник и щастливо посрещане на Рождество.
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Чет Дек 24, 2015 5:07 pm

Омеси ли си питката, а? А търкулна ли я да си нагледа нивката???
Светъл празник и на тебе, Естир! И на цялата сурия естирчета покрай теб!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 7:44 pm

uf kolku sakam pitka .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 7:52 pm

eve neshto interesno ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 8:01 pm

reiter напиша:
ubava pesnichka .....DA ....mnogu ubava

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 8:38 pm

ubava pesnichka ....mnogu ubava ...sega ja najdov ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 8:39 pm

ova e poraka za tebe .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 8:41 pm

mislam deka i ova ke ti se dopadne ...mnogu ima "chustva"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Дек 24, 2015 8:42 pm

nitu jas nesakav da go menuvam svetot .....slushni ja pesnichkata od balashevich ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15824
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 30 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот