Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od sosedite

2 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by kiBik Саб Дек 05, 2015 11:43 am

хан Ацо напиша:http://m.blitz.bg/news/article/379097

Бе тоа сами вие татарите можете да измислите ваков абсурд!!! Тоа ви е од турската жилка! Да свети, да е шарено! На маанета гюбеци фрлате! Да чува Господ, да брани! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by Гостин Саб Дек 05, 2015 11:47 am

Taka de...Od tamu, od emisijata na burekot Janko i Ace vi se obrakja od neboto...Od sosedite - Page 4 Smilie_frech_055


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by хан Ацо Саб Дек 05, 2015 11:47 am

kiBik напиша:
хан Ацо напиша:http://m.blitz.bg/news/article/379097

Бе тоа сами вие татарите можете да измислите ваков абсурд!!! Тоа ви е од турската жилка! Да свети, да е шарено! На маанета гюбеци фрлате! Да чува Господ, да брани! Very Happy

Бегай да веслаш на некоя галия Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by kiBik Саб Дек 05, 2015 11:55 am

Тео напиша:Taka de...Od tamu, od emisijata na burekot Janko i Ace vi se obrakja od neboto...
Пфффф.... А кой я измисли изреката "Господ е българин!", а бе? Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by kiBik Саб Дек 05, 2015 11:57 am

хан Ацо напиша:
Бегай да веслаш на некоя галия Very Happy
Има овде во Скопйе една Бугарка - Галя! За две црвени секое Македонче я весла!!! Twisted Evil Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by Гостин Саб Дек 05, 2015 11:58 am

Vie bre...Za da ne obvinite za pretenzii kon se makedonsko...Od sosedite - Page 4 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od sosedite - Page 4 Empty Re: Od sosedite

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот