Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 13 of 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:46

delta напиша:
E ne moze taka ne ostavam jas prijateli vo nevolja. Twisted Evil
Аман од приятели, начи! Ама що да правам, кога сум толку дружелюбен!!! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:47

kiBik напиша:
luxor напиша:Чул киБик дека Грујо ќе воведе данок на мрсно па ова е за камуфлажа. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Happy-smiley21
А?

На Грујо му текнало дека треба да воведе данок на мрсна храна. Многу биле дебели македонците. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:49

kiBik напиша:
delta напиша:
E ne moze taka ne ostavam jas prijateli vo nevolja. Twisted Evil
Аман од приятели, начи! Ама що да правам, кога сум толку дружелюбен!!! Very Happy

Takaq zboruva vistinski prijatel i dzentlmen. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:49

luxor напиша:
На Грујо му текнало дека треба да воведе данок на мрсна храна. Многу биле дебели македонците. Twisted Evil Twisted Evil
Хех! Он копирал од нашиот министер на здравеопазването! Скоро и той некви ги плямпаше такива.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:50

хан Ацо напиша:
luxor напиша:Точно така, ние ја цивилизиравме Европа само овие баварците сеуштње не успеваме. Кај нив уште постои сексуална дискриминација. Цуци ги служат.  Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 German+girl+serving+beers+Oktoberfest

Арабите сигурно ќе ги цивилизираат Twisted Evil

Dodeka vo Evropa se palevme na klada arapite bea daleku pocivilizirani. I mnogu drugi isto taka. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:51

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:51

kiBik напиша:
luxor напиша:
На Грујо му текнало дека треба да воведе данок на мрсна храна. Многу биле дебели македонците. Twisted Evil Twisted Evil
Хех! Он копирал од нашиот министер на здравеопазването! Скоро и той некви ги плямпаше такива.

Кај дпмне-овците ништо не е оригинално, ниту законите, ниту владеењето, ниту историјата. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by хан Ацо Нед Фед 14 2016, 10:53

luxor напиша:
хан Ацо напиша:

Арабите сигурно ќе ги цивилизираат Twisted Evil

Ќе видиме Хацоне како ќе помине сето ова. Мене ме плаши дека голем дел ќе останат во МК па побргу од предвидувањата државата ќе стане муслиманска.

Не ми се верува Луксоре,теа сакат во Германија

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 10:54

luxor напиша:
Кај дпмне-овците ништо не е оригинално, ниту законите, ниту владеењето, ниту историјата. Twisted Evil Twisted Evil
Е, не се закачам, НО! Тоа може да се генерализира кон цела држава, си мислам! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:54

Среќен им пат, нека одат каде сакаат само овде да не останат. Покрај албанците не ни требаат и тие. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:57

kiBik напиша:
luxor напиша:
Кај дпмне-овците ништо не е оригинално, ниту законите, ниту владеењето, ниту историјата. Twisted Evil Twisted Evil
Е, не се закачам, НО! Тоа може да се генерализира кон цела држава, си мислам! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy

Не мислам така, поголем дел од народот е само сиромав и зависен. Сиромавиот полесно се купува од богатиот. Затоа во сиромашните земји на цена е национализмот, а обложувалниците се фирмите со најголем профит.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 10:59

Odat po linija na pomal otpor. Ako ne mozes da go pobedis pridruzi mu swe.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 11:00

хан Ацо напиша:
Не ми се верува Луксоре,теа сакат во Германија


Бе мани ги тия йодлери бе! Ако Меркел продължава толерастията към арабелите, нищо чудно след некое десетилетие тва да се разбира под йодлер:

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 11:02

luxor напиша:
....Затоа во сиромашните земји ... обложувалниците се фирмите со најголем профит.

Аааа, кай нас и аптеките и банките, не само казината.
Но през тех се перат пари найдобро де.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 11:03

So zapnavte so tie germanci i arapi more stavete nekoja dobra cuca mlada em ubava. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 11:06

Еве една од мене.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 11:07

delta напиша:So zapnavte so tie germanci i arapi more stavete nekoja dobra cuca mlada em ubava. Twisted EvilVery Happy Very Happy Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 11:09

Тие се од харемот на калифот со змијата? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 11:11

Aaaa toa se negovite zenski, a tancuvackite kamile nema da mu gi ukrademe? Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Фед 14 2016, 11:12

Кибиче, честит празник! I love you Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 11:15

delta напиша:Aaaa toa se negovite zenski, a tancuvackite kamile nema da mu gi ukrademe? Very Happy

Ајде да ти ја исполнам желбата.

САМО ЗА ДЕЛТА


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 11:17

luxor напиша:Тие се од харемот на калифот со змијата? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Happy-smiley21
Very Happy Very Happy Very Happy
Шшшшшт.... Не му кажувайте. Избегала од змията ми кажа.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Фед 14 2016, 11:17

Естир напиша:Кибиче, честит празник! I love you Very Happy
Ооо, убавице! Благодаря! Един шербет? Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир Нед Фед 14 2016, 11:18

kiBik напиша:
Естир напиша:Кибиче, честит празник! I love you Very Happy
Ооо, убавице! Благодаря! Един шербет? Very Happy

С удоволствие!
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Фед 14 2016, 11:20

kiBik напиша:
luxor напиша:Тие се од харемот на калифот со змијата? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Happy-smiley21
Very Happy Very Happy Very Happy
Шшшшшт.... Не му кажувайте. Избегала од змията ми кажа.

Od zmijata na kamilata ili na kamilarot? Very Happy


Последната промена е направена од delta на Нед Фед 14 2016, 11:24. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 13 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот