Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
IVA
хан Ацо
Voivodata
reiter
Prasica
kiBik
defo
osa
12 posters

Страна 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:02

kiBik напиша:
luxor напиша:
.....Ајде брцни во џебот и ти. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21
Ехххх, мааамустара! Ко во срце да ме прободе!!! Ма айде, кажи, айде! Very Happy

Бидејки ти не си стечаец и не мора да те жалиме ќе се задоволам со пиринско пиво и едно десет ќебапи. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:09

Офффффффф..... Айде, влачи, айде: Evil or Very Mad
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 751144357948b6a15ccd178bb56e9a1594a9eecf6
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Kevapcici
И ти стига толку! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:11

hajde da igraem edin KVIZ
iskate li , bratja?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:17

Благодарам киБик. Ти нема да се напиеш нешто? Да не стана антиалкохоличар и вегетартијанец во исто време? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:18

Voivodata ot gorata напиша:hajde da igraem edin KVIZ
iskate li , bratja?
Кой си ти, борецо? И за какво се бориш? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:19

Voivodata ot gorata напиша:hajde da igraem edin KVIZ
iskate li , bratja?

А играта ќе се вика: "Кој ќе биде првиот баниран вечерва?" ?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:20

luxor напиша:Благодарам киБик. Ти нема да се напиеш нешто? Да не стана антиалкохоличар и вегетартијанец во исто време? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21
Мнее, плеснав две ракии векье со салата од зелка, морковиикопар. Удрив му и неколку кюфтета со пивце и сеа само ке ви гледам сеирот. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:20

kiBik напиша:
Voivodata ot gorata напиша:hajde da igraem edin KVIZ
iskate li , bratja?
Кой си ти, борецо? И за какво се бориш? Suspect

За БАН. Минатиот пат тврдеше дека некој му го избришал аватарот. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:21

kiBik напиша:
luxor напиша:Благодарам киБик. Ти нема да се напиеш нешто? Да не стана антиалкохоличар и вегетартијанец во исто време? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21
Мнее, плеснав две ракии векье со салата од зелка, морковиикопар. Удрив му и неколку кюфтета со пивце и сеа само ке ви гледам сеирот. Very Happy

Ќе те здебели жена ти па ќе бидеш неатрактивен за мачките. Да не го прави тоа намерно? Suspect

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:24

Е, не! Се грижи таа за моята форма секоя нокь. Не мисли ме мене. Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:24

Ej mi snema internet za moment pomisliv deka komsijata ne si gi plaka smetkite redovno.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:24

delta напиша:Ej mi snema internet za moment pomisliv deka komsijata ne si gi plaka smetkite redovno.
Very Happy Very Happy Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:27

kiBik напиша:Е, не! Се грижи таа за моята форма секоя нокь. Не мисли ме мене. Very Happy

Аааа, те спрема за предизвиците на животот, да биде сигурна дека нема да ја засрамиш. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:31

Е, да! Кое си сака, оно си треба! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:32

luxor напиша:
За БАН. Минатиот пат тврдеше дека некој му го избришал аватарот. Twisted Evil
Тоа царибродчанинот ли е?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:35

Точно тој, макар што потеклото му е сомнително. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:39

kiBik напиша:
Voivodata ot gorata напиша:hajde da igraem edin KVIZ
iskate li , bratja?
Кой си ти, борецо? И за какво се бориш? Suspect

na avataro stoi

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:41

Пак истата песна ја пееш? Па добро, нема да биде проблем да те испратам вторпат на бања. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:43

Voivodata ot gorata напиша:
na avataro stoi
Здраво, войводо! Що си го опатил ти? Оной Луксорон е многу лош. Затоа дайедно пиринско и се' ке се среди! (Пошо е и подкупен, ама тоамегю нас само!) Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Фед 20 2016, 20:44

luxor напиша:Пак истата песна ја пееш? Па добро, нема да биде проблем да те испратам вторпат на бања. Twisted Evil Twisted Evil
Еееех, лош човек! Гявол! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:46

znaci- KVIZ!
hajde da pogodim..

pitanie pervo, ok?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:51

Etbe internetot nikakv. Ajde be sumski coveku da pogodime tii dojde umot i sakas da castis.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:52

kiBik напиша:
luxor напиша:Пак истата песна ја пееш? Па добро, нема да биде проблем да те испратам вторпат на бања. Twisted Evil Twisted Evil
Еееех, лош човек! Гявол! Very Happy

Stom ne saka da casti i samo sew grebe nacistina e los. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:52

kiBik напиша:
Voivodata ot gorata напиша:
na avataro stoi
Здраво, войводо! Що си го опатил ти? Оной Луксорон е многу лош. Затоа дайедно пиринско и се' ке се среди! (Пошо е и подкупен, ама тоамегю нас само!) Very Happy

Vednas da se prijavi vo antikorupciska. Very Happy Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Фед 20 2016, 20:57

delta напиша:Etbe internetot nikakv. Ajde be sumski coveku da pogodime tii dojde umot i sakas da castis.

haide
1. kakvo znaci DF Lab?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 20 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот