Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZBIRACHKI SPISOK

+2
Kalinda
osa
6 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:10 pm

Nema da komentiram dovolni se komentarite od socijalnite mrezhi...Na primer deka vo britanskata ambasada zhiveat dvajca makedonski glasachi...

@BritAmbCGarrett did you know you have two Macedonian voters living at your embassy?? #СеПоСписок

IZBIRACHKI SPISOK Ccsw1EcUYAEWbYs

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:13 pm

Ili ova koga vo kukjata na semejstvo od pet chlena zhiveat 19 glasachi a tie nemaat pojma...

Elida ‏@Elida_Z 4h4 hours ago
19 voters in my own house!! We are a family of 5, living in that adress! WTF is this #Macedonia #СеПоСписок

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:14 pm

Marjan D. Ristovski ‎@M_D_Ristovski
Петорица со мое име и презиме живеат на мојата иста улица, а двајца и на мојата иста адреса! Јас во странство! Случајност? #СеПоСписок
11:14 AM - 4 Mar 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:14 pm

Арагорн ‎@thearagornmk
3 од мојата куќа не живеат во земјава подолго од 4 години. Очигледно уште се тука а јас не знам.#СеПоСписок
10:43 AM - 4 Mar 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:15 pm

42 ‎@forty_tw0
Во куќата на комшиите реално живеат 8 луѓе. На избирачки список на таа адреса има 15. До нив живеат 5 луѓе. На список се 8. #СеПоСписок
10:27 AM - 4 Mar 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:15 pm

Biljana Bejkova ‎@bbejkova
Кај мене дома едно човече плус. На катот - три човечиња плус. #сепосписок
9:28 AM - 4 Mar 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:16 pm

Mihajlo ‎@ArhimedB
Ленинова и Аминта Трети се една улица. Гласачите се поделени, наместо сите да бидат во Аминта Трети. #СеПоСписок
2:19 AM - 4 Mar 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:18 pm

Risto Topalov ‏@rickamk  35m35 minutes ago
ПРЕЗИМЕ ИМЕ
ГОРИЦА ВАЛЕНТИНА
ЃОРЃИ ЈАНИ
МАРКО ЛИЛЈАНА
...
КОМАДА:11
ВЕЉКО ВЛАХОВИЌ 20/1
#СеПоСписок
*ВАНДЕР ОД СТЕЊЕ


IZBIRACHKI SPISOK CctvrI0W4AADkUA

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:19 pm

Емилито ‏@EmilitoAtanez 40m40 minutes ago
Според избирачкиот список Горде освен со дечко и го дели станот со уште 3 кираџии. Човечиња де. #сепосписок

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:19 pm

Ѓаволот ‏@Gjavolot 1h1 hour ago
Ете, и јас си најдов фантомски гласачи во маало. Барав нецели 5 мин.
#СеПоСписок


IZBIRACHKI SPISOK CctpvjQVAAAtCpM

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:21 pm

Симит Погача ‏@SimitPogacha 2h2 hours ago
Број 2. Фантомски гласачи #СеПоСписок
Ресен - една куќа - 26 гласачи.
П.С. Запазете ги презимињата. ?!

IZBIRACHKI SPISOK CctaeYfUcAABh-y

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:30 pm

Risto Topalov ‏@rickamk  3h3 hours ago
Има две улици Славејко Арсов и Славејко Арсов 4.Таа 4 има 10 стана како успеале да ги изградат во куќава.#СеПоСписок

IZBIRACHKI SPISOK CctMLTwWIAAh38B

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:31 pm

В!Дана
‏@VidanaDeSign
Димче Мирчев 0008 Скопје
115 луѓе или СТО И ПЕТНАЕСЕТ ЛУЃЕ!!!
1/2 #список


IZBIRACHKI SPISOK CcqQ_7dUAAA5We2

IZBIRACHKI SPISOK CcqRO3vUcAE8KO6

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 5:33 pm

В!Дана ‏@VidanaDeSign  3h3 hours ago
Го повикав на помош човечето ГУГЛ да се прошета по Димче Мирчев 0008 Скопје ... нема луѓе. нема зграда. #свеПоСписок

IZBIRACHKI SPISOK CctP8sOWIAEhv0p

IZBIRACHKI SPISOK CctP5CWW8AABfrj

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by osa Пет Мар 04, 2016 5:54 pm

ej ne mi se veruva deka ima idioti tolku golemi ...gledav malku emisijana ochi vo ochi so ognen ...zamisli se javuva crep i vika ajde kade e sega spasov a ??? drug pak vika ako ne e sposoben neka si odi ...i tretiot e legenda : more ke vidite vie posle izborite ko ke ve grabnat ....

p.s. I OVIE DA TI BILE GLASACHI I DA TI ODLUCHUVAAT ZA TVOJATA IDNINATA ...ABE OVA SE E POLIUDENO ... PRAVAT SE SAMO DA SE SVRTI VNIMANIETO VO DRUGA NASOKA ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 8:36 pm

Проѕирен
‏@prozziren
@tode1514 тука е и Ацката, си гласа човекот. Александар Македонски е жив.

IZBIRACHKI SPISOK CcuJchIWEAEabKs

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 8:37 pm

Крум Јаневски
‏@Krumacot

Барав по име... зедов да го проверам мојот имењак во Делчево. 60 души во една куќа живеат #СеПоСписок


IZBIRACHKI SPISOK CcuJT3gUAAEAZxS

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 8:39 pm

Ванхауте се придружи со мачките.

Peter Vanhoutte
‏@peter_vanhoutte
Tourist looking for apartment:

IZBIRACHKI SPISOK CcuI4EkWoAAqvMx

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Пет Мар 04, 2016 8:40 pm

Peter Vanhoutte
‏@peter_vanhoutte
A tourist exploring the newest map of the country:

IZBIRACHKI SPISOK CcuGPn8XEAEHUjx

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Kalinda Саб Мар 05, 2016 12:13 am

Каде пишува кој ги
ставил тие гласачи?
Може и комуњарите
да ги впишале ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Саб Мар 05, 2016 9:11 am

Гледаш како ти текна. Ги впишале да го заебат пастирот да се мачи. Сигурно голема мака е да не знаеш што да правиш со милиони украдени народни пари. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Hamad bim Khalifa Саб Мар 05, 2016 6:02 pm

Se izvinuvam sto ne bev aktiven denovive, ama pusta korka leb......
Ama nikako da se iznacudam na pametot na trendolalakis a i biserdzikava Kalinda....... ?!?!?!?
p.s. Dali nekoj znae pamet na kilo kaj se prodava? Moze i na gramovi... dovolno ke im e
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Саб Мар 05, 2016 6:04 pm

Eeee, stom si zarabotil zakorka leb znaci imas i da castis edna rakija.moze a?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Гостин Саб Мар 05, 2016 6:14 pm

Kade pobegna be ti so kami;lite. samo edna rakija be nejkam kamila da peces. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

IZBIRACHKI SPISOK Empty Re: IZBIRACHKI SPISOK

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот