Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+5
Kalinda
IVA
reiter
Hamad bim Khalifa
kiBik
9 posters

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 09, 2016 9:52 pm

ete sega moram sama da si pravam salata ...gotvachkite mi shtrajkuvaat ne sum im dala poklon za 8 mi mart ....eve ushte edna pesnichka i odam da zdrobam marula ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 09, 2016 11:04 pm

a da ne pomisli deka nema da se vratam vo meanata i da pijam ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 09, 2016 11:06 pm

eve ja zoltata ...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 B0a84550-442c-4e8a-b4e8-f4d7223ef933-2176

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 09, 2016 11:08 pm

eve ja marulata ....В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 %D0%BD%D0%B0%D1%81%20%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B5

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мар 09, 2016 11:10 pm

eve ja i pesnata ...za tebe ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Мар 10, 2016 7:57 pm

Повелеле, добра вечер.........
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 ZbexYK1pNF3

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 714efc621cf3974b00830c877308543a

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Sirenje

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Чет Мар 10, 2016 9:55 pm

dobro vecher pochituvani gosti vo meanata ....momche donesi po edna zolta i marula salata .....eve ja i pesnichkata .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Пет Мар 11, 2016 5:58 pm

Калифот веднаш у меана да си ја плати сметката. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Pranje-auta

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Саб Мар 12, 2016 2:19 am

e more komunjarista vie samo ova znaete ,da se glupirate ,i da se pijancite
IVA
IVA

Број на мислења : 363
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мар 12, 2016 2:18 pm

dobar den dragi gosti ...momche donesi po edna loza da se napieme i da nazdravime ...eve ja pesnichkata na momentot ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Мар 12, 2016 5:59 pm

luxor напиша:Калифот веднаш у меана да си ја плати сметката. Twisted Evil

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Pranje-auta

Kalifu shto e ova neplakjanje na smetkite??? Chekash da ti dojdat izvrshiteli??? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Smiley-laughing021

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мар 12, 2016 7:15 pm

moze nema sitno Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мар 12, 2016 8:03 pm

mislam deka treba da ve pochastam vo meanata ..ajde doagajte ...denes chastam po povod strumichkiot karneval ....mnogu golem pozdrav do Strumica ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Саб Мар 12, 2016 8:23 pm

Охо кај сте бре
Македонци ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Мар 12, 2016 8:24 pm

Калиндичке ти мене ме викаш или Делта да ти го пуштиме? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Happy-smiley21


Последната промена е направена од luxor на Саб Мар 12, 2016 8:25 pm. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Саб Мар 12, 2016 8:25 pm

Цела Македонија окупирана
од комуњари .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Мар 12, 2016 8:25 pm

Аха, а во знак на сочувство сакаш да те частам нешто?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Саб Мар 12, 2016 8:33 pm

Ти мене ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Саб Мар 12, 2016 8:34 pm

Имаш пари ,или на "рабуш"
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Мар 12, 2016 8:35 pm

Не се секирај, јас се плаќам во кеш. Само дпмне-овците живеат на кредит. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Саб Мар 12, 2016 8:57 pm

luxor напиша:Не се секирај, јас се плаќам во кеш. Само дпмне-овците живеат на кредит. Twisted Evil


Има  нешто лошо во кредити?

Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Мар 12, 2016 9:01 pm

Има, Грујо ги става парите во џеб а народот мора да ги враќа. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Мар 12, 2016 9:09 pm

Еве една песничка за Калиндичка. Twisted Evil


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Kalinda Саб Мар 12, 2016 9:12 pm

Охо фала многу
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Мар 13, 2016 4:54 pm

Ај добар ден........Калинда, Ива простено ви....не се секирајте простено ви е...имајте убав ден....
Меанџијо, давај бело винце и парче сиренце..........

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот