Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+5
Kalinda
IVA
reiter
Hamad bim Khalifa
kiBik
9 posters

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Пон Aвг 15, 2016 8:49 pm

reiter напиша:
IVA напиша:koj placa ja neam pari ic
не плаќа никој само на крајот гледај да бидеш што поблиску до вратата Very Happy

ha toa li e fintata
IVA
IVA

Број на мислења : 363
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Пон Aвг 15, 2016 8:50 pm

sega mora da idam
IVA
IVA

Број на мислења : 363
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 8:54 pm

osa напиша:
reiter напиша:
IVA напиша:daleku sum od devojka ama ke piam [/quote
а што,уште си во основно?


kako si zapnal ushte da ja prashash koj broj dolen vesh nosi ...
какви гаќи?па мода е сега без гаќи..не носат оса гаќи не си во тек Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 8:56 pm

IVA напиша:sega mora da idam
и дојде дечкото и замина..ете колку е друшка ИВА...ама полека полека повеќе ќе и се допадне тука

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 8:59 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:
IVA напиша:daleku sum od devojka ama ke piam [/quote
а што,уште си во основно?


kako si zapnal ushte da ja prashash koj broj dolen vesh nosi ...
какви гаќи?па мода е сега без гаќи..не носат оса гаќи не си во тек Wink

kako toa star i debel ,a se razbirash u moda Shocked

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:00 pm

osa напиша:
reiter напиша:
IVA напиша:koj placa ja neam pari ic
не плаќа никој само на крајот гледај да бидеш што поблиску до вратата Very Happy
mnogu ubavo gi uchish gostite da begaat ...a da izvadeshe nekoj denar i da plateshe ...od kaj da doniram za poplavite ako nikoj ne plaka
тоа е финта бе оса,при крај кога ќе снемам пари им велам на девојките бидете крај вратата оти ќе бегаме немам пари и они ОП до вратата а јас у меѓувреме ќе си платам..и кога ќе стигнам до вратата ја фаќам девојката за рака и велам СЕГА ајде побрзо да бегаме и правец у кола..еее стара финта секогаш упалуе оса... Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:01 pm

osa напиша:
reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:
IVA напиша:daleku sum od devojka ama ke piam [/quote
а што,уште си во основно?


kako si zapnal ushte da ja prashash koj broj dolen vesh nosi ...
какви гаќи?па мода е сега без гаќи..не носат оса гаќи не си во тек Wink

kako toa star i debel ,a se razbirash u moda Shocked
има тука едни млади дечки у маало па они ми кажуваат Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:03 pm

jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:05 pm

reiter daj postiraj nekoe filmche da utepam vreme vecherva ...znam deka te biva ...neshto triler ,ljubovna romansa ,ili komedija ti izberi ....samo nemoj sega da se vadish nemozam ova ona ke ti se nalutam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:06 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:
IVA напиша:daleku sum od devojka ama ke piam [/quote
а што,уште си во основно?


kako si zapnal ushte da ja prashash koj broj dolen vesh nosi ...
какви гаќи?па мода е сега без гаќи..не носат оса гаќи не си во тек Wink

kako toa star i debel ,a se razbirash u moda Shocked
има тука едни млади дечки у маало па они ми кажуваат Wink

Cool

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:07 pm

osa напиша:jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy
па тоа одамне оса сега сум стар не бегам Very Happy
еве и доброволен прилог од мене да не помислиш дека сум шкрт како оној со камилите кај ли е залутан,го нема и НЦД-то,та и оној што палеше тоа гумите изглеа нема кочници и залетан е негде неможа да застане..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 2Q==
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:10 pm

reiter напиша:
osa напиша:jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy
па тоа одамне оса сега сум стар не бегам Very Happy  
еве и доброволен прилог од мене да не помислиш дека сум шкрт како оној со камилите кај ли е залутан,го нема и НЦД-то,та и оној што палеше тоа гумите изглеа нема кочници и залетан е негде неможа да застане..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 2Q==

oho ama si se pretrgnal duri stotka ...bravo bre ...toj so kamilite chekam da mu zavrshi 'sezonata " pa ako ne se vrati da go baram ...a koj e toj shto pali gumite ? ne mi teknue potseti me
osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:12 pm

па оној чарџербурнаут така нешто чинам беше а јас го мислев режач за ЦД-иња,,ахаха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:13 pm

reiter напиша:
osa напиша:jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy
па тоа одамне оса сега сум стар не бегам Very Happy  
еве и доброволен прилог од мене да не помислиш дека сум шкрт како оној со камилите кај ли е залутан,го нема и НЦД-то,та и оној што палеше тоа гумите изглеа нема кочници и залетан е негде неможа да застане..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 2Q==
shteta ,a taman mislev da odam nakaj vratata
osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:13 pm

osa напиша:
reiter напиша:
osa напиша:jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy
па тоа одамне оса сега сум стар не бегам Very Happy  
еве и доброволен прилог од мене да не помислиш дека сум шкрт како оној со камилите кај ли е залутан,го нема и НЦД-то,та и оној што палеше тоа гумите изглеа нема кочници и залетан е негде неможа да застане..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 2Q==

oho ama si se pretrgnal duri stotka ...bravo bre ...toj so kamilite chekam da mu zavrshi 'sezonata " pa ako ne se vrati da go baram ...a koj e toj shto pali gumite ? ne mi teknue potseti me
паѓа доларот па да потрошиме Wink
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:14 pm

хм па некој чепка во подешавките на форумот Twisted Evil

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:15 pm

reiter напиша:па оној чарџербурнаут така нешто чинам беше а јас го мислев режач за ЦД-иња,,ахаха

toj e na tviter ili feizbuk neznam sigurno ...i drugi izbegaa na tie socijalni mrezi ...tamu nema koj da gi banira slobodno si tresat zeleni

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:15 pm

osa напиша:
reiter напиша:
osa напиша:jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy
па тоа одамне оса сега сум стар не бегам Very Happy  
еве и доброволен прилог од мене да не помислиш дека сум шкрт како оној со камилите кај ли е залутан,го нема и НЦД-то,та и оној што палеше тоа гумите изглеа нема кочници и залетан е негде неможа да застане..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 2Q==
shteta ,a taman mislev da odam nakaj vratata
рано е Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:17 pm

ако уште еднаш ми направи да впишувам некаков код откога ќе напишам пост веќе не пишувам..досадно е да на секое пишување внесувам кодови

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:18 pm

osa напиша:
reiter напиша:па оној чарџербурнаут така нешто чинам беше а јас го мислев режач за ЦД-иња,,ахаха

toj e na tviter ili feizbuk neznam sigurno ...i drugi izbegaa na tie socijalni mrezi ...tamu nema koj da gi banira slobodno si tresat zeleni
активен е на друг форум,,,

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:19 pm

reiter напиша:хм па некој чепка во подешавките на форумот Twisted Evil

ej chuti ne mi spomnuvaj zhivci iskinav i jas ....duri i gugl hromot ne poddrzuva jutjub na windous xp pa koga postiram pesnichka mi izleguva vertikalna linija ,a ja nema kockata so pesnichki ..toa dodushe e od mojot mnogu star lap top ,no mnogu me nervira ,a nema pari za nov ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Пон Aвг 15, 2016 9:21 pm

ИВА врати се..подобро е кога сме повеќе у меаната Wink

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:22 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:
osa напиша:jaka ti e fintata so kolata Twisted Evil shteta shto ne mi "plakash " na mene pijachka i da te chekam do vratata Very Happy
па тоа одамне оса сега сум стар не бегам Very Happy  
еве и доброволен прилог од мене да не помислиш дека сум шкрт како оној со камилите кај ли е залутан,го нема и НЦД-то,та и оној што палеше тоа гумите изглеа нема кочници и залетан е негде неможа да застане..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 2Q==
shteta ,a taman mislev da odam nakaj vratata
рано е Very Happy

pa da ne ti se prispie ..neli si star ,zatoa velam porano da odam ..inaku kodovi bara koga imash vaka nekoja slikichka ko parava de
osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:23 pm

reiter напиша:
osa напиша:
reiter напиша:па оној чарџербурнаут така нешто чинам беше а јас го мислев режач за ЦД-иња,,ахаха

toj e na tviter ili feizbuk neznam sigurno ...i drugi izbegaa na tie socijalni mrezi ...tamu nema koj da gi banira slobodno si tresat zeleni
активен е на друг форум,,,

da go nachekuvam ponekogash na tviter

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пон Aвг 15, 2016 9:25 pm

reiter напиша:ИВА врати се..подобро е кога сме повеќе у меаната Wink
teshko ...nego shto bidna ke postirash nekoe filmche ili ushte da te molam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 37 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот