Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Груески што ветува, исполнува

2 posters

Go down

Груески што ветува, исполнува Empty Груески што ветува, исполнува

Пишување by defo Нед Мај 22, 2016 7:43 pm

Груески што ветува, исполнува CjEkmrDUkAQ-skV

Груески што ветува исполнува, вети пловен Вардар исполни, Вардар е пловен, бродовите спремни...........браво за Груески, никој како Груески.........

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Груески што ветува, исполнува Empty Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by defo Сре Мај 25, 2016 10:40 pm

Ах тие клети комуњри, што скокале на програмата на ДПМНЕ.....како не им е срам...Секташи........
"Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во интервју за Телеграф зборува за тоа како членовите на невладините организации имале секташко однесување и вршеле индоктринација врз младите луѓе. -Па, еве, еден пример што ми го раскажа еден од учесниците, мислам некаде во 2009 година од предавањата. Говорејќи им против политиките на Владата, побарале секој од присутните да се качи на маса и да скокне и да ја гази програмата на ВМРО-ДПМНЕ. Тотално лудо! Или барање во хор сите слушатели на предавањата да повторуваат: Оваа Влада не чини!!! И повеќе слични работи, кои човек го шокираат кога ги слуша, вели Груевски."

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Груески што ветува, исполнува Empty Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by osa Сре Мај 25, 2016 11:14 pm

bravo bre defo ....kolku vakvi "vetuvanja "ima ....haaaaa

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Груески што ветува, исполнува Empty Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by defo Пет Мај 27, 2016 8:06 am

Груески што ветува, исполнува CjYt-rKWYAAr3H_

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Груески што ветува, исполнува Empty Re: Груески што ветува, исполнува

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот