Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КАСАНДРА

Go down

КАСАНДРА  Empty КАСАНДРА

Пишување by osa Пон Јун 06, 2016 12:34 am

дури и касандра мора да дојде за да не извади од оваа кал во која западнавме ??????еј да водиш држава според она што ке ти го кажат на наталната карта астролозите ...навистина е многу СУРОВО .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот