Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZORAN ZAEV

Страна 33 of 43 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Next

Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Вто Aвг 13, 2019 2:22 pm

Повторно ќе кажам дека нема никаква закана за физичко убиство. Политичар е мртов и кога ќе престане да биде политичар. Тоа се вика политички мртов. Не знам дали ти е јасно дека Пендаровски вчерашната прес конференција не ја свика самостојно, туку синхронизирано со изјавата на амбасадата на САД. Распрашај се во штабот дали е Заев на одмор или во бегство. Иако од САД не е лесно да се избега освен ако тоа не е со нивна дозвола. Има ли друго дете за премиер во СДСМ?

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by PRVOBOREC on Вто Aвг 13, 2019 3:21 pm

Небањат тоа е повик и закана за линч на премиерот Заев. Секој чесен граѓанин се гади и оградува од вас небањатите. Вие сте зло што го дели народот спремни за власт да ги убивате своите сонародници. ;равобранителот реагираше и ја алармира јавноста и институциите. Насилникот што поттикнува омраза и повикува на убиство на шефот на владата ќе одговара според законот.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1293
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 8:19 pm

Сериозно се налутил.

luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Вто Aвг 13, 2019 8:53 pmГледам Заев го прифатил советот на Геровски дека може да се спаси само еден. Или Заев или Катица. Нормално Заев сака да биде спасен тој. Како што се спаси за Глобал или еврото за Вицето.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 8:56 pm

Не ми е јасно зошто повторно ставаш видео што веќе е ставено. Си можел да коментираш на него.
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Вто Aвг 13, 2019 9:02 pm

Пробај да кликнеш на првото видео и ќе видиш дека не го отвора, блокирано е, а тоа што го ставив јас може да се отвори. Не поаѓај од тоа што мислиш дека и јас како и сите што не го сакаат Заев се глупави.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 9:09 pm

Ајде сега ти кликни на тоа што ти си го ставил и ќе видиш дека и тоа е блокирано. Не виде дека и двете се од Алсат телевизија?

ПС. Јас не мислам дека некој е глуп, туку дека сите дпне-оФци се луди. Отстапивте и од симболите и од идеологијата на ВМРО.
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 10:25 pm

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2033
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 10:28 pm

ZORAN ZAEV - Page 33 Zombod14
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Вто Aвг 13, 2019 10:35 pm

Тогаш не беше блокирано, еве трета адресаЕве и реакции на изјавата на Заев, која по мене е соодветна за исплашен сељак од Муртино, но не и за еден премиер. Посебно не новинарот што го откри скандалот да го нарече суетен, иако реакциите се повеќе насочени кон навредата на хомосексуалците.

https://infomax.mk/wp/јоци-вака-изгледа-некој-кој-изгyбил-кон/
https://expres.mk/mickoski-arivederchi-premiere-13-e-stvarno-baksuz-broj/
https://expres.mk/janeski-mnogu-pederski-premiere/
https://expres.mk/uranija-piroska-za-izjavata-na-zaev-gnasno/
https://expres.mk/trajkoska-zaev-sam-na-sebe-si-vleze-so-klizachi/

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 10:54 pm

И треба да има реакции, премиер не смее да си дозволи таква изјава. Сепак многу глупаво од Мицкоски кој се надева дека изјавата ќе влијае негативно на рејтингот на Заев. Единствено нешто што може да има сериозно влијание е нерасчистувањето на случајот со рекетирање. Ако не направи грешка и не ги заштити сопартијците кои се вмешани рејтингот дури и ќе му се зголеми.
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 11:00 pm

Значи се препознал Геро ничим изазван. Е па ишкај си ја мувата сега кога сам призна дека си суетен. Ако не си немаше да те фрустрира изјавата на Заев без воопшто да спомене имиња.

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2034
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Вто Aвг 13, 2019 11:08 pm

ZORAN ZAEV - Page 33 683578803399059502503674772419225245450240n

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 11:24 pm

Ете гледаш како шириш лажни вести. И како човек да не сфати дека сте патолошки лажливци кога сами се издавате.
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Вто Aвг 13, 2019 11:51 pm

Ме насмеа, навистина духовито.

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2035
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by osa on Сре Aвг 14, 2019 12:36 am

se iznasmeav i jas dimko ....bravo za tvitot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Сре Aвг 14, 2019 10:03 am

Вас изгледа не ви е важно што е објавено, туку кој објавил. Инаку вчера во изјавата на Заев тој и настапот на Катица Јанева го нарече идиотски, а ваљда идиотски се однесуваат идиоти.
https://twitter.com/i/status/1161389314833563650
Сите се изгледа идиоти, самобендисани, криминалци, педери, само Заев не. Во меѓувреме италијанскиот новинар најавува нови бомби. Чека само сведоците да се префрлат на сигурно затоа што смета дека со новите соопштенија во земја како Македонија може да им биде загрозен животот. Изгледа дека вчерашната изјава на Заев ќе остане запаметена како најглупава во македонската политика. Што да порачам до како што вели премиерот педерите. Издржете ги машки навредите од црпнатиот од Муртино. Нема да помине долго време до заминувањето на оваа влада.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 10:47 am

Ајде не шири лаги. Никој не верува во глупостите што ги ширите дека некому му е загрозен животот. И таа лага нема да има ефект. А изјавата на Заев гледам не ја потресе многу јавноста. Не ги сметам овде вашите штапски стаорци и „неопределените“ што плачат затоа што не ги сместиле на државни јасли.
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 11:06 am

Еве да видиш дека  не те лажам. Никој не се потресе од изјавата, напротив ги доби симпатиите и на дел од десно ориентираното гласачко тело. Затоа новата наредба од штабот ви е да престанете да му ја зголемувате популарноста ширејки ја изјавата и да продолжите со старите леги дека е вмешан во рекетот.

ZORAN ZAEV - Page 33 IMG-20190814-110221-416
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 3:43 pm

Трендо кај си бе, ве убија на социјалните мрежи. За жалење сте. Еве што вика твојот омулен албанец.

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2038
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 3:47 pm

Одиме понатаму.

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2039
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 3:48 pm

Има уште, Димко бил во елемент.

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2040
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 3:49 pm

И за крај вистинско ремек дело.ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2041
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by трендафил on Сре Aвг 14, 2019 4:29 pm

Многу силен премиер ако може да го срушат еден суетен новинар и еден педер. За уривање на Груевски беа ангажирани тајните служби и дипломатиите на повеќе земји. Гледам почнува фашистичка мерка. Се бришат симболи од шахти за канализација. Грците, евроатлантската банда и северџаните се надеваат дека со овој потег ќе се избрише геноцидот врз Македонците во Јужна Македонија. Јас не знам дека негде во светот фашистите стругале шахти за канализација. Ова изгледа е оригинален потег на тој што вчера објави војна на педерите. Тоа го правел Адалф Хитлер, но со шахти не се расправал.

ZORAN ZAEV - Page 33 Screenshot_20190814_113545-820x1024

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6696
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by luxor on Сре Aвг 14, 2019 4:32 pm

За разлика од тебе еве еден кој почнач да се освестува.

ZORAN ZAEV - Page 33 Img_2042
luxor
luxor

Број на мислења : 5591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZORAN ZAEV - Page 33 Empty Re: ZORAN ZAEV

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 33 of 43 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот