Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+14
Teo
TRAJCHE
osa
misterija
kiBik
OPOZICIONER
SHARENI
delta
Luxor
Kalinda
Cetnik
defo
reiter
IVA
18 posters

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Aвг 27, 2016 11:35 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Aвг 27, 2016 11:37 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Aвг 27, 2016 11:38 pm

e da de no na koj zelenchuk e slichna ....na spanak ,na magdonos ....na shto ...kakov vkus ima toa mislev da poglednam na netot ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Aвг 27, 2016 11:40 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Aвг 27, 2016 11:49 pm

Ako kliknesh na tekstovite, kje te odnesat tamu  od kade shto se zemeni...Linkovi se...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Aвг 27, 2016 11:55 pm

Teo напиша:Ako kliknesh na tekstovite, kje te odnesat tamu  od kade shto se zemeni...Linkovi se...

shto bi pravela jas bez tebe be partneru ...ke lutam niz internetot ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Aвг 27, 2016 11:55 pm

Teo напиша:Ako kliknesh na tekstovite, kje te odnesat tamu  od kade shto se zemeni...Linkovi se...

a ti da ne sakash da te chastam i tebe ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Aвг 27, 2016 11:56 pm

ajde od tebe mezeto od mene pijachkata ...mozhe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Aвг 27, 2016 11:57 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 9a92c6270f6eae2ba8260b80fd501fdb_1_large

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Саб Aвг 27, 2016 11:58 pm

OK...A shto bi sakala za meze???

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Aвг 28, 2016 12:05 am

Se izgubi nekade pa ne kazha shto bi za meze...Mozhebi edna shopska dobro kje dojde so rakijata...

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 52125905e0c81c516cdf640b4a83b940fc5e7fcf

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 12:12 am

ne ne se izgubiv ,tuka sum ...samo prashuvav koj e toj TESLA mi go nema vo pamtenjeto moe ,a mnogu me interesira ...neshto ke pushtal ke prael ...pa sakav da doznam koj e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 12:13 am

salatata e super ,ama jas krastavica nikako nejadam ova leto ...neznam dali e do mene ili do krastavicite ,ne mi gi podnesuva zeludnikot ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 12:14 am

samo ne e problem jas ke go jadam ostanatoto,a ti krastavicite ,mozhe ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 12:14 am

a shto bidna so pesnata ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Aвг 28, 2016 12:17 am

Bidejki Defo i Reiter go spomnuvaat mislam deka tie kje dadat najdobro objasnuvanje...Defo go definira kako Ljupcho Palevski...Kolku shto znam eden takov beshe pretsedatel na gradskata organizacija na SDSM...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 12:41 am

da ne e toj shto si praveshe mnogu ubavi kukichki vo zlokukani ,pa mu gi srushija ...uf kolku me nervira koga mi e neshto ispobrkano .....aj moze ke pishat reiter i defo ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Aвг 28, 2016 12:01 pm

Teo напиша:Bidejki Defo i Reiter go spomnuvaat mislam deka tie kje dadat najdobro objasnuvanje...Defo go definira kako Ljupcho Palevski...Kolku shto znam eden takov beshe pretsedatel na gradskata organizacija na SDSM...

Tesla -е youtube канал, Македонски на кои се прикачуваат, сега за сега апсолутно небитни разговори Ивона и Латас љубов, Муса и Ермира секс разговор, и слични глупетардии.  Неможам да го најдам инаку ке ви пуштев линк.
Инаку имам наслушнато муабети, дека зад него стои Љупчо Палески, екс председател на општинска на СДСМ центар. Дека одредена соработка му дава и Зоран Божиноски.

Имаше и разговор меѓу Хари Костов и некоја ескорт дама.


Се на сему, не вреди да се слуша и отука е мојот став и мислење дека тој канал служи да го намали ударот од вистинските бомби.


osa напиша:da ne e toj shto si praveshe mnogu ubavi kukichki vo zlokukani ,pa mu gi srushija ...uf kolku me nervira koga mi e neshto ispobrkano .....aj moze ke pishat reiter i defo ....
Не знам, мислам не се куќичките во Злокуќани негови, негов беше(минато свршено време) кинески ѕид зад стадион.

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 1:24 pm

a kako ,potochno shto da napisham za da otidam na toj tesla kanal

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Нед Aвг 28, 2016 1:32 pmСамо овој разговор е на каналот.....изгледа има упте некој таков, пиши tesla и барај......

defo

Број на мислења : 2815
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by IVA Нед Aвг 28, 2016 2:28 pm

ajde i ja da pustam muzika i da pijam rakia
IVA
IVA

Број на мислења : 363
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Aвг 28, 2016 2:30 pm

defo напиша:

Само  овој разговор е на каналот.....изгледа има упте некој таков, пиши tesla и барај......

fala ..ja pishav tesla ama mi dade se samo ne toa shto barav ..mi dava tesla motors ,nikola tesla i red gluposti ,a se mu napishav i mk kanal i tesla i sve

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Aвг 28, 2016 7:00 pm

aj cuvaj si ja salatata a so pivoto casti nesto mrsno a?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Aвг 28, 2016 7:12 pm

so e be.se prejadovte i prepivte vikendov pa nirtu eden vo meana da casti?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Aвг 28, 2016 7:15 pm

e stom ne sakate da sde druzite si stecajci si ojdov i jas kako drugarcerto so koza od bugarija

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 5 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот