Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+14
Teo
TRAJCHE
osa
misterija
kiBik
OPOZICIONER
SHARENI
delta
Luxor
Kalinda
Cetnik
defo
reiter
IVA
18 posters

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мај 17, 2017 9:58 pmnaslovot e interesen ,tekstot ne ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Сре Мај 17, 2017 10:34 pm

Еден поздрав од клучка Белви, чувам стража............


defo

Број на мислења : 2848
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мај 17, 2017 10:39 pm

da ne zakasni ???????????????? ili imash insajderski informacii deka ushte se tuka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Сре Мај 17, 2017 10:45 pm

daj meze i pesna ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Чет Мај 18, 2017 7:59 am

osa напиша:da ne zakasni ???????????????? ili imash insajderski informacii deka ushte se tuka
Тука се, кај ќе одат!!!Very Happy

defo

Број на мислења : 2848
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мај 20, 2017 11:04 pm

momche donesi po edna zolta ...sega imam zelba so zolta da ja izgasnam zeddta i tagata ....eve ja i pesnichkata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Мај 23, 2017 5:53 pm

momche zolta i meze ...sekako i dobra pesnichka vo ova vrnezlivo popladne .......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Мај 23, 2017 6:18 pm

zabavata prodolzuva ...utre e neraboten den ...denes e den za pienje ....i muzika sekako ...


Последната промена е направена од osa на Чет Мај 25, 2017 6:03 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by delta Чет Мај 25, 2017 12:36 pm

so be prazna kafana,/./.posle4 bankort.//.e pa bankrot.//.aj cAO./.;
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мај 27, 2017 6:29 pm

kaj si denes da pieme delta ???? denes chastam !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Мај 27, 2017 6:32 pm

momche daj po edna loza ,jas chastam ....eve i pesnichka za dobro raspolozenie

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 1:28 pm

ajde malku relaksacija ...momche donesi se po red .....zolta В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Z

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 1:31 pm

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 9k=

salata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 1:46 pm

pesnichka ......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 2:22 pm

Мимикрија@majaspasovska148m
Бегај.
Бегај од чувства, бегај од емоции, бегај од денот што ти ги носи..
Ама кога бегаш, ако можеш избегај и од себе..
Не може а? Е не може
4RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by delta Пон Мај 29, 2017 5:33 pm

ej skrzava aj turi op edna zqa novata vlada';


-------

https://melnica.forummk.com/viewtopic.forum?t=1283
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 1:13 am

nitu edna chashkaВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 2Q== zolta ke me uteshi ,nitu cela flasha  ......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 1:16 am

nitu eden stih ,nitu cela pesna ke ja izbrishe solzata vo dushata ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 40 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот