Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Белата чума дпмне...

Go down

Белата чума дпмне... Empty Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:37 pm

Проекти за странски инвестиции, вработувања, трети и четврти деца, а резултатот е катастрофален.

За една деценија – 45 илјади ученици помалку


Попусто реклами и кампањи, училниците наскоро ќе зјаат празни

Белата чума дпмне... 35j06ip

http://prizma.mk/za-edna-detsenija-45-iljadi-uchenitsi-pomalku/

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:38 pm

Ова што сега чќе го постирам е срам за граѓаните и државата. Се прашувам од кога Македонија стана наследен имот на фамилијата.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:39 pm

PlasticFantastic
‏@snowgirly2

Белата чума дпмне... CrQuzaLXEAA6G_B

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:40 pm

Хермиона
‏@KVKriss

Белата чума дпмне... CrQ83EAWAAA779X

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:41 pm

Дарко #наТочак
‏@modered5
За едната ќерка го префрли почетокот на #екстерно, за другата прераспоредува наставнички по декрет. #Ж во акција!

Белата чума дпмне... CrQ4IFhW8AAbR2S

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:42 pm

Калиси #Протестира ‏
@MajkaNaZmejovi 3h3 hours ago
Овие деца учат дека ќерката на екс премиерот е повредна од нив. Дискриминацијата има своја фотографија.
Одвратно

Белата чума дпмне... CrQwJtxXEAASI2K

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 3:43 pm

Зоран Кардула
‏@ZKardula
има разлика #сиктер

Белата чума дпмне... CrQ9RbhVUAI-wLb

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Белата чума дпмне... Empty Re: Белата чума дпмне...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот