Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугари и христијанството

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Бугари и христијанството - Page 2 Empty Re: Бугари и христијанството

Пишување by Фири on Саб Јан 24, 2015 7:38 pm

Не, тоj не измислува само повторува Smile Акоможеше да мисли немаше да биде бот Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугари и христијанството - Page 2 Empty Re: Бугари и христијанството

Пишување by хан Ацо on Саб Јан 24, 2015 7:39 pm

Не е бот,току е добар човек.Ама не го слуша главата Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугари и христијанството - Page 2 Empty Re: Бугари и христијанството

Пишување by Фири on Саб Јан 24, 2015 7:41 pm

Програмиран е околу 1977 сам си призна и веке нема спас. За формат е касно Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугари и христијанството - Page 2 Empty Re: Бугари и христијанството

Пишување by Андреј on Саб Јан 24, 2015 10:48 pm

хан Ацо напиша:Абе Фири,ти добре ли си че да спориш с радиоточката Very Happy
Андрей тресе зелени и си измисля някаква алтернативна история,не го окуражавай Wink

Зар Бешевлиев е алтернативна историја ....!!!! Не сум знаел .....
Андреј
Андреј

Број на мислења : 182
Join date : 2015-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Бугари и христијанството - Page 2 Empty Re: Бугари и христијанството

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 10:46 am

Бешевлиев е историчар, научник од првата половина на 20 век. Може и да имал некакви грешки ама ти си грешка на природата или поточно jугоносталгичарски бот коjшто живее уште во 1977 Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугари и христијанството - Page 2 Empty Re: Бугари и христијанството

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот