Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мрзеливост

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:29 pm

25. Премногу сте мрзеливи за да го запишете рецептот кој го кажуваат на телевизија, па сметате дека е подобро да го снимите.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:29 pm

26. Сакате да пишете некому, но ве мрзи, па одлучувате да му се јавите.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:29 pm

27. Игнорирањето на луѓето и работата се вистински предизвици. Тие се прифатени од ваша страна.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:29 pm

28. Утре е најдоброто време да ги извршите работите кои сте ги планирале за денес.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:29 pm

29. Фрлате различни предмети за да го изгаснете светлото.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:29 pm

30. Причините за мрзливоста… сепак ќе бидат кажани некој нареден пат!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Гостин Саб Окт 22, 2016 9:31 pm

31. Мрзеливоста го движи светот напред. Сите работи кои му го олчеснуваат животот на човекот и го прават цивилизиран се измислени затоа што нивните творци ги мрзело работата да ја завршат на ист начин како и сите други.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by IVA Саб Окт 22, 2016 10:06 pm

a koa samo citam na forum i ne pisuvam nisto toa kako se vika mnogu mrzelivos
IVA
IVA

Број на мислења : 363
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

Мрзеливост - Page 2 Empty Re: Мрзеливост

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот