Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRADOVI

Go down

GRADOVI Empty GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:57 pm

20 градови кои ќе ве воодушеват со својата разнобојност

Има нешто особено волшебно во градовите со шарени куќи и разнобојни улици, кои изгледаат како да се дел од некоја приказна, а градовите кои ќе ги видите подолу треба задолжително да се најдат на вашата листа за патување за наредната година.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:57 pm

1. Палмитас, Мексико

GRADOVI Gallery-1475260118-gallery-1438203478-germen-crew-paint
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:58 pm

2. Чефчауен, Мароко

GRADOVI Chefchaouen-lucy-laucht-tout
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:58 pm

3. Бурано, Италија

GRADOVI Gallery-1475260587-gallery-1448314230-burano-italy-4
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:59 pm

4. Мартас Винјард, САД

GRADOVI Gallery-1475260783-landscape-1428074296-landscape-1427922278-landscape-1427387566-gingerbread-cottag
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:59 pm

5. Бо-Каап, Јужна Африка

GRADOVI Gallery-1475260994-colorful-south-africa-town
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 9:59 pm

6. Вилемстад, Куракао

GRADOVI Gallery-1475261231-curacao-colorful-city
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:00 pm

7. Пелурињо, Бразил

GRADOVI Gallery-1475261515-colorful-brazil-city
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:00 pm

8. Хускар, Шпанија

GRADOVI Gallery-1475261665-blue-spanish-city
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:01 pm

9. Сент Џон, Канада

GRADOVI Gallery-1475261881-colorful-canada-city
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:01 pm

10. Мелбурн, Австралија

GRADOVI Colorful-cities-brighton-beach-melbourne-australia
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:01 pm

11. Бристол, Англија

GRADOVI Colorful-cities-bristol-england
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:02 pm

12. Каминито, Аргентина

GRADOVI Colorful-cities-caminito-buenos-aires
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:02 pm

13. Вроцлав, Полска

GRADOVI Colorful-city-wroclaw-poland
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:03 pm

14. Нук, Гренланд

GRADOVI Colorful-cities-nuuk-greenland
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:03 pm

15. Чарлстон, САД

GRADOVI City-color-charleston-south-carolina
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:03 pm

16. Гуанахуато, Мексико

GRADOVI City-colorful-guanajuato-mexico
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:04 pm

17. Хавана, Куба

GRADOVI City-colorful-havana-cuba
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:04 pm

18. Гуатапе, Колумбија

GRADOVI Gallery-1475511290-guatape-colombia
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:05 pm

19. Сан Франциско, Калифорнија

GRADOVI Gallery-1475525800-san-francisco
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Teo Саб Дек 17, 2016 10:05 pm

20. Валпараисо, Чиле

GRADOVI Gallery-1475511793-valparaiso-chile
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

GRADOVI Empty Re: GRADOVI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот