Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOSTRADAMUS

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

NOSTRADAMUS - Page 2 Empty Re: NOSTRADAMUS

Пишување by osa on Саб Мај 26, 2018 10:49 pm

ushte da te razbrav shto mi kazuvash....blagodaram za komplimentite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15877
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот