Горги Иванов фикусот

Go down

Горги Иванов фикусот Empty Горги Иванов фикусот

Пишување by Гостин on Вто Фед 14, 2017 6:05 pm

Горги Иванов фикусот 839DCB8C6EA36444BC77ADAB6FC29437
Па даже и не закроjува лоза како лоза туку фикус во саксиja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Горги Иванов фикусот Empty Re: Горги Иванов фикусот

Пишување by Гостин on Вто Фед 14, 2017 6:29 pm

Еве како се прави од докажан хазартен картоиграч SmileГорги Иванов фикусот 5e_7mj8x3

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Горги Иванов фикусот Empty Re: Горги Иванов фикусот

Пишување by Гостин on Сре Фед 15, 2017 1:42 pm

абе шо кажа античкиот фикус на изjавата на Дачич за "грешката со признаванjето"?Не сум следел. Читав дека "длабокоумно" молчал на некои загрозувачки изjави. Ама честваше заедно со србите и на зебринJак и на каjмакчалан. Еве заеднички чествуваше со убиjците на македонци 90% од нив се во Македонската дивизиjа на бугарската армиjа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Горги Иванов фикусот Empty Re: Горги Иванов фикусот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот