Горги Иванов фикусот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Горги Иванов фикусот

Пишување by Гостин on Вто Фед 14, 2017 6:05 pm


Па даже и не закроjува лоза како лоза туку фикус во саксиja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Горги Иванов фикусот

Пишување by Гостин on Вто Фед 14, 2017 6:29 pm

Еве како се прави од докажан хазартен картоиграч Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Горги Иванов фикусот

Пишување by Гостин on Сре Фед 15, 2017 1:42 pm

абе шо кажа античкиот фикус на изjавата на Дачич за "грешката со признаванjето"?Не сум следел. Читав дека "длабокоумно" молчал на некои загрозувачки изjави. Ама честваше заедно со србите и на зебринJак и на каjмакчалан. Еве заеднички чествуваше со убиjците на македонци 90% од нив се во Македонската дивизиjа на бугарската армиjа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Горги Иванов фикусот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот