НАРОДОТ НА Ж..

Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 12:50 pm

[color:2b37=#00FFFFЈА ОТВОРАМ ОВАА ТЕМА И ВЕ ПОВИКУВАМ СИТЕ КОИ МОЖЕ ДА ПРЕПОЗНАЕТЕ НЕКОГО ОД НАСИЛНИЦИТЕ СПОРЕД ДОКАЗ СЛИКИ ОД ТВ ИЛИ ОД НЕКОЈ ПИШАН ИЛИ ЕЛЕКТРОНСКИ МЕДИУМ ДА ГО ПЛАСИРАТЕ ТУКА ]
истотака ве повикувам доколку на некоја од интернет страниците ,на твитер ,на феисбук или било каде но поткрепено со доказ ,да го пласирате на оваа тема ,можеби ке помогнеме за поскоро изведување на сторителите пред судот на правдата .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 12:53 pm

еве пример преземено од твитер
НАРОДОТ НА Ж.. C-usEpZXoAEorCq

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 1:23 pm


Bisera‏
@zamislena

Follow
More
Replying to @simonelciki @Nebiten_
џелати поставени на раководни места на важни установи. ејјјј, на ребека мужот! ејјјјј, директор на онкологија - ЏЕЛАТ КОЈ УБИВА! ЕЈЈЈЈЈ!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 1:24 pm

НАРОДОТ НА Ж.. C-u255-WAAEmZRy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 1:33 pm

kazni i za poddrzuvachite na nasilstvoto i ohrabruvanje na nasilnicite
42‏ @forty_tw0 Apr 30
More
Елизабета Канческа Милевска и Владанка Авировиќ се гушкаат и поздравуваат со насилниците. Некои од нив со покриени лица. Ќе си лежите.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 1:36 pm

НАРОДОТ НА Ж.. C-qFixOXsAE4h-j

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 1:40 pm


Darko Kezhman‏ @kezhmanprvi Apr 29
More
Павле Богоевски го тепаат
КЉАПО комунален инспектор во општина Аеродром и ДИМЕ домарот вработен во градинка Црвенкапа исто така во Аеродром

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 1:59 pm

НАРОДОТ НА Ж.. C-vDq32XcAAFLJV

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Пон Мај 01, 2017 5:24 pm

Предавство како во 2001 година
Колумни | понеделник, 1 мај 2017, 10:22

СЕКОЈА ЧЕСТ И ПОКЛОН ПРЕД МАКЕДОНСКИТЕ ГРАЃАНИ ВО СОБРАНИЕТО ВО ЧЕТВРТОК ВЕЧЕРТА, КОИ ХРАБРО СЕ СООЧИЈА СО ШОК-БОМБИТЕ И ФИЗИЧКИТЕ РЕПРЕСИИ НА ШИПТАРСКАТА ПОЛИЦИЈА! ТАМУ ВНАТРЕ, ВИДОВ ДЕКА ШАНСА ЗА МАКЕДОНИЈА ПОСТОИ И ТАА ШАНСА СЕ „ОБИЧНИТЕ“ МАКЕДОНЦИ, А НЕ ПОЛИТИЧКИТЕ ИЗМЕЌАРИ.

СТЕФАН ВЛАХОВ – МИЦОВ
i na ovoj mu e mestoto tuka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by Bosonoga on Пон Мај 01, 2017 7:31 pm

televiziite samo pausalno kazuvat tolku privedeni ,volku privedeni ,i nikako ne kazuvaat koi se uapsenite ,jas sakam da znam koj e vo pritvor koj ne
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 759
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by Bosonoga on Вто Мај 02, 2017 3:12 pm

ete gi na televizija Mukovski i Vasilevski koi gi otvorile vratite ,jasno se gleda na kamerite od sobranieto ,tuka e i johan odrabotuva za poddrskata na dpmne
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 759
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by Bosonoga on Сре Мај 03, 2017 7:45 pm

eve da i pomogneme na sluzbata za gonejnje i da gi upatime vo drzavnite instituci i tamu da gi barat uchesnicite vo nasilstvoto ,onie koi bea nasilnici se od vodovod ,od komunalec ,od mtv , vrabotenite od srednite i osnovnite uchilishta ,od gradinkite i.t.n. i dovolno e da gi pobarat spisocite koi revnosno se praea i seushte se prat ,a tie spisoci ,onie jadnici koi nemat leb da jadat ke gi "prodadat "za nekoj denar ! pobarajte gi i platete ,ke vi gi dadat
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 759
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by osa on Сре Мај 03, 2017 9:09 pm

Дурловски се откажа од протестите

03.05.2017 | 17:35МакедонијаПрочитано: 14006
Игор Дурловски, управникот на Македонската опера и балет се откажа од организацијата на протестите на „За заедника Македонија“. На својот фејсбук профил, тој порача дека народот и без него како организатор на протестите, знае за што се залага.

„Жал ми е што индиректно бев дел од насилството кое неколку пати јавно го осудив. Стотиците закани не ме уплашија, но тоа што ме скрши е што дел од моите сограѓани, брутално ме напаѓаа поради разликите во ставовите за иднината на Македонија“ - напиша Дурловски на својот фејсбук профил.


A SEGA PO BAJRAM ,K'NA ,NE FALA ,KE SI LEZITE SITE ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by трендафил on Пон Мај 08, 2017 2:49 pm

Како не ви текнува да помислите и дека луѓето можат да бидат амнестирани. Како Зоран Заев или Талат Џафери на пример. Или мислите дека амнестијата важи само за квислинзите.

_________________
Негација на негативното
Ослободувањето на Македонија може да биде дело само на Македонците. Кој мисли да ја ослободува Македонија инаку се лаже и себе и другите. (Гоце Делчев)
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by OPOZICIONER on Пон Мај 08, 2017 8:07 pm

site ke si lezhite ,eve denes slushnavme deka onie sto vlegoa se isto taka ucesnici vo tolpa
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 585
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by TRAJCHE on Сре Мај 10, 2017 12:42 am

трендафил напиша:Како не ви текнува да помислите и дека луѓето можат да бидат амнестирани. Како Зоран Заев или Талат Џафери на пример. Или мислите дека амнестијата важи само за квислинзите.

sakash da te amnestiraat ,kazi mu na horhe i zavrsena rabota
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 353
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАРОДОТ НА Ж.. Empty Re: НАРОДОТ НА Ж..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот