Убиен градоначалникот на Боговиње

Go down

Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by трендафил on Саб Мај 06, 2017 8:23 pm

Денес е убиен градоначалникот на Боговиње, член на владеечката за сите времиња ДУИ, ова според НАТО и ЕУ и домашните предавници. Убиецот е исто така од ДУИ, дел од вашата коалиција. Ви изразувам сочувство за изгубените два гласа за следните избори.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4244
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by трендафил on Нед Мај 07, 2017 7:42 pm

Инженерот што го убил градоначалникот бил вработен во локалната самоуправа и добил отказ. Ова е веројатно поради отказот. Интересен начин за жалба во „новото“ парламентарно мнозинство.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4244
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by osa on Нед Мај 07, 2017 11:29 pm

pa dobro bre shto chudovishte si ..i na smrt da se sitish ....strashno ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by Bosonoga on Нед Мај 07, 2017 11:42 pm

bog da go prosti
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 639
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by трендафил on Пон Мај 08, 2017 2:47 pm

osa напиша:pa dobro bre shto chudovishte si ..i na smrt da se sitish ....strashno ...
Воопшто не се ситам за смрт на двојца Македонци. Без разлика што се од албанско етничко потекло.
Perëndia mund të falë

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4244
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by TRAJCHE on Сре Мај 10, 2017 12:44 am

трендафил напиша:
osa напиша:pa dobro bre shto chudovishte si ..i na smrt da se sitish ....strashno ...
Воопшто не се ситам за смрт на двојца Македонци. Без разлика што се од албанско етничко потекло.
Perëndia mund të falë
impresivno ,nema sto ,za deset godini samo tolku si naucil
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 252
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by defo on Сре Мај 10, 2017 8:45 pm

Трендо, под итно на психијатар...бајаги си пролупал, или стравот од АПС си го правии своето...А????

defo

Број на мислења : 2089
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by SHARENI on Пет Мај 12, 2017 1:37 pm

Sudenja i apsenja za sharenite imashe ekspresno ,aj sea da vidime za ovie dal ke ima i shto ke ima ,inace spored mene mora za site shto vlegoa u sobranje a ne krshele i ne tepale pratenici ,prekrshochna ZA UCHESTVO U TOLPA i da si lezat ,za da ne mu tekne na nekoj utre pak da naprai neshto slichno
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 305
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Убиен градоначалникот на Боговиње

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот