ВИСТИНА

Go down

ВИСТИНА Empty ВИСТИНА

Пишување by osa on Чет Јун 22, 2017 12:46 am


Протестантски Оџа@galevski2h
Слушајте што ви вика Галичанец: Бучен Козјак прави by far најдобро овчо кисело у регионов. И шире. #форцаБучен
5RETWEETS11FAVORITES


можам да потврдам ,подобро кисело овчо млеко не сум јадела од малецка ...пред 30 години ....можеби е истиот мајстор ...СУПЕР Е ВЕРУВАЈТЕ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ВИСТИНА Empty Re: ВИСТИНА

Пишување by osa on Саб Jул 01, 2017 7:28 pm

no i ova e vistina

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот