ГРЧ ВО НОЗЕТЕ

Go down

ГРЧ ВО НОЗЕТЕ Empty ГРЧ ВО НОЗЕТЕ

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 6:25 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14955
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот