РАЗРЕШЕН ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА СОБРАНИЕТО

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

РАЗРЕШЕН ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА СОБРАНИЕТО

Пишување by OPOZICIONER on Саб Jул 15, 2017 6:32 pm

ПРЕТХОДЕН СЕКРЕТАР на собранието беше


Жарко Денковски 26.1.2007 - 15.7.2017г.

Од денес нов генерален секретар на собранието е г-ѓа Цветанка Иванова.
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 256
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РАЗРЕШЕН ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА СОБРАНИЕТО

Пишување by SHARENI on Саб Jул 15, 2017 6:36 pm

ke trgne be, mora,poleka ama sigurno
avatar
SHARENI

Број на мислења : 137
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РАЗРЕШЕН ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА СОБРАНИЕТО

Пишување by delta on Саб Jул 15, 2017 9:17 pm

stara er be taa neso pomlado da stavea/.,/.,.
avatar
delta

Број на мислења : 258
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РАЗРЕШЕН ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА СОБРАНИЕТО

Пишување by OPOZICIONER on Нед Jул 16, 2017 2:06 pm

Ne zezaj ,ako e stara so iskustvo e ,i super e .
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 256
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РАЗРЕШЕН ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР НА СОБРАНИЕТО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот