УШТИПЦИ ОД ТИКВИЧКИ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

УШТИПЦИ ОД ТИКВИЧКИ

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 2:55 pm

ВИДЕО РЕЦЕПТ ,МНОГУ ВКУСНО

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12280
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УШТИПЦИ ОД ТИКВИЧКИ

Пишување by Bosonoga on Саб Aвг 05, 2017 1:57 am

receptot e stvarno super ,go probav
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 218
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УШТИПЦИ ОД ТИКВИЧКИ

Пишување by Kalinda on Чет Aвг 10, 2017 8:11 pm

Мора и јас да истакнам
дека ги пробав ,
и навистина се вкусни .
avatar
Kalinda

Број на мислења : 437
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УШТИПЦИ ОД ТИКВИЧКИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот