КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by osa on Нед Сеп 03, 2017 10:02 am

Едноставно некои стари верувања зборуваат дека некои предмети нетреба да ги подарувате ...погледнете го ова видео ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14955
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty Re: КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by SHARENI on Нед Окт 01, 2017 12:53 am

aj bre koj kaza ova da stoit tuka ,otidov vecherva so prazni race na gosti ,na imenden
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 434
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty Re: КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by TRAJCHE on Пет Окт 06, 2017 8:46 pm

lele se frapirav ,ova da ti bilo potpolno vistina ,do posledno ,pazite shto nosite za poklon
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 349
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

КОИ ПРЕДМЕТИ  НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ  Empty Re: КОИ ПРЕДМЕТИ НЕТРЕБА ДА ГИ ПОДАРУВАТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот