ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ

Go down

ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ Empty ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ

Пишување by SHARENI on Пон Апр 09, 2018 10:37 pm

Видео) Салон за мебел изгоре во пожар кај Василево

Во пожар што се случи поладнево, околу 14 часот, изгоре салон за мебел во Индустриската зона кај Василево.


Според најновите информации, во пожарот нема повредени, а причината допрва ќе се утврдува.

Во близина на салонот за мебел се наоѓа бензинска пумпа, но за среќа пожарот бил изгаснат пред да се прошири.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 334
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ Empty Re: ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ

Пишување by nino on Вто Апр 10, 2018 11:51 am

salon li e fabrika li e

nino

Број на мислења : 259
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ Empty Re: ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ

Пишување by osa on Вто Апр 10, 2018 12:43 pm

Mozebi ti znaesh podobro

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14419
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ Empty Re: ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ

Пишување by Kalinda on Вто Апр 10, 2018 5:09 pm

Се факате за сламка!
Зошто е толку битно
дали е салон или
фабрика ,
побитно е колку е штетата .
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 482
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ Empty Re: ГОЛЕМ ПОЖАР - ИЗГОРЕ ФАБРИКА ЗА МЕБЕЛ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот