Tri pati

Go down

Tri pati Empty Tri pati

Пишување by Bosonoga on Пет Aвг 17, 2018 12:31 pm

sakajte se lugenca.

СЕКС 3 ПАТИ СЕДМИЧНО ВЕ ПОДМЛАДУВА 7 ГОДИНИ!

Паровите кои имаат секс три пати седмично изгледаат 7 години помлади.
Слободните жени сакаат повеќе зафатени мажи, а 58% од мажите и жените, кои гледаат еротски филмови заедно, се полиберални во сексуалните односи. Тоа се дел од заклучоците на новата студија, според која сексот е извор на исклучително многу придобивки.
Паровите кои редовно разменуваат нежности, се бакнуваат и гушкаат имаат 8 пати помали шанси да западнат во депресија, во споредба со оние парови кои ова го прават само за време на секс.
Друг интересен факт е тоа дека 53% од жените барем еднаш во животот користеле вибратор. А тоа според експертите е добро за циркулација на крвта во областа на гениталиите, што од своја страна го подобрува сексуалниот живот.
Експертите откриле дека високите потпетици ги зајакнуваат карличните мускули, што значи дека жените кои носат штикли почесто доживуваат оргазам.

https://popara.mk/2014/zhivot/ljubov-i-seks/seks-3-pati-sedmichno-ve-podmladuva-7-godini/
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 667
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Tri pati Empty Re: Tri pati

Пишување by Albatros on Пет Aвг 17, 2018 12:58 pm

Jaka terapija.

Albatros

Број на мислења : 324
Join date : 2018-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Tri pati Empty Re: Tri pati

Пишување by Nebula on Саб Aвг 18, 2018 10:12 am


Nebula

Број на мислења : 395
Join date : 2018-08-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Tri pati Empty Re: Tri pati

Пишување by Albatros on Саб Aвг 18, 2018 10:16 am

Elitna prostitucija, ne e prva ni posledna sto nema pari, nemoral high level.

Albatros

Број на мислења : 324
Join date : 2018-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Tri pati Empty Re: Tri pati

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот