SLATKO OD DUNJI

Go down

SLATKO OD DUNJI Empty SLATKO OD DUNJI

Пишување by IVA on Вто Окт 09, 2018 10:19 am

Esenta e sezonata na dunjite, eve video kako do vkusno slatko.

IVA
IVA

Број на мислења : 359
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

SLATKO OD DUNJI Empty Re: SLATKO OD DUNJI

Пишување by osa on Саб Окт 13, 2018 11:26 am

ubava pesnichka vo vrska so "dunjite"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот