ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by osa on Саб Апр 06, 2019 1:52 pm

Во моментот имам мајстор тапацер...се надевам ке си ја заврши работата како што треба ....еве убав занает ...или хоби ...ваше искуство ... пишете да споделиме


Последната промена е направена од osa на Вто Апр 09, 2019 8:29 pm. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by osa on Саб Апр 06, 2019 6:27 pm

lele da ne ti vleze majstor vo kuka ....ama barem zavrshi..


Последната промена е направена од osa на Вто Апр 09, 2019 8:28 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by Albatros on Нед Апр 07, 2019 9:22 am

Tapetar = majstor sto stava tapeti

Tapacer = majstor sto tapacira mebel

Albatros

Број на мислења : 329
Join date : 2018-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ  Empty Re: ТАПАЦИРАЊЕ МЕБЕЛ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот