Pres konferencija na premierot Zaev

Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga on Сре Jул 17, 2019 12:45 pm

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 811
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga on Пет Jул 19, 2019 5:21 pm

Denesniot pres na premierot otkako Zmicko pobega od liderska sredba.

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 811
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by PRVOBOREC on Пет Jул 19, 2019 5:34 pm

Треба да бидеш лидер за да присуствуваш на лидерска средба а не ВД пастир на небањатите.

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 931
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga on Сре Jул 24, 2019 2:15 pm

Denesniot pres na premierot Zoran Zaev.Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 811
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Bosonoga on Пон Aвг 05, 2019 2:18 pm

Obrakanje na premierot za JO.

Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 811
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by osa on Пон Aвг 05, 2019 8:12 pm

obrakanje na viber ...sekoja chest i zasluzeniot odmor go koristi za da pomogne na graganite i drzavata...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15637
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by osa on Сре Ное 13, 2019 1:32 am

Заев: Вложуваме во граѓаните, ги покачуваме минималната плата, пензиите, платите и социјалната грижа

Вложуваме во луѓето! Фокусот на општеството повторно е ставен кон граѓаните, напиша вечерва премиерот Зоран Заев на Фејсбук.
„Политиките на Владата и во наредниот период ќе се осврнат на нашиот најсилен капитал - човечкиот.
Ги покачуваме минималната плата, пензиите, платите и социјалната грижа, целиме кон остварување на услови за подобар живот за сите граѓани, овде во Северна Македонија“, напиша Заев.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15637
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Pres konferencija na premierot Zaev Empty Re: Pres konferencija na premierot Zaev

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот