ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ НА ПАТАРИНА ....

Go down

ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ НА ПАТАРИНА .... Empty ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ НА ПАТАРИНА ....

Пишување by osa on Пон Aвг 05, 2019 5:49 pm

Вооружен грабеж на патарината кај Глумово
Двајца рзабојници вооружени со пиштоли и фантомки на главата, со закани по животот на вработените, го одзеле дневниот промет на патарината кај Глумово.
Полицијата ќе испитува дали имало пропусти кај обезбедувањето на патарината. Одговорите треба да ги дадат снимките од видео-надзорот.
Грабежот се случил утринава околу 4 часот.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14817
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ НА ПАТАРИНА .... Empty Re: ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ НА ПАТАРИНА ....

Пишување by osa on Пон Aвг 05, 2019 5:51 pm

kolku slatko se iznasmeav ....dali imalo propust vo obezbeduvanjeto na patarinite ??? aman bre nepismeni edni ajde po doma neka dojdat drugi "deca" ...mnogu e ova ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14817
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот