В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 10:14 am

edno prashanje Kalifu ,kako si so internet ?jas se spremam da sledam bombata od Prilep ama internetot e epten slab ...
chare neshto ?
Da ne ti go ZEMASH celiot ,pa do mene ne stignuva ?
ili i ova e edna od MERKITE za "sloboda na mediumite "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo on Саб Апр 04, 2015 10:34 am


Специјално за грујо и КО........

defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 11:48 am

ajde dobredojdovte ....eve momichkite ke ve posluzat .......
donesi mi eden shtok da si oplaknam grlo .....
eve i edna pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 12:42 pm

Днес пиенето и мезето е от мене. Very Happy

Черпя всички. Very Happy

Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Апр 04, 2015 12:45 pm

Blagodaram Esther...Bi sakala da ni kazhesh koj e povodot??? Nekoj radosen nastan, se nadevam...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 12:54 pm

Ми...родила съм се днес. Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Апр 04, 2015 12:56 pm

SREKJEN RODENDEN ESTHER...TI POSAKUVAM SREKJA, RADOST, USPEH I LJUBOV VO ZHIVOTOT...I NEKA SITE ZHELBI TI SE ISPOLNAT...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин on Саб Апр 04, 2015 1:05 pm

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЕСТЕР

здравје, среќа и љубов нека те следат во животот


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 1:18 pm

Тео, Luxor,

Благодаря! Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 2:31 pm

ЕВЕ И ТУКА ДА ТИ ГО ЧЕСТИТАМ РОДЕНДЕНОТ ЕСТИР ,ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА УШТЕ МНОГУ ГОДИНИ ,ДА ТИ БИДЕ ИСПОЛНЕТ ЖИВОТОТ СО МНОГУ СРЕКА, РАДОСТ И ЉУБОВ!
П.С. ТОРТАТА Е ВО ТЕМАТА "ЧЕСТИТКИ "!
П.П.С. НЕ Е НА ОДМЕТ И ТУКА ДА ТИ ПОДАРАМ ЕДНА УБАВА ТОРТА И БУКЕТ ОД РОЗИ !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 2:54 pm

Блгагодаря, Осичке, да ти се връщат добрите пожелания!

Желая ви да сте живи и здрави!
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 3:15 pm

ти благодарам и јас ЕСТИР,...
еве заборавив нешто уште да ти дадам ,за да биде потполна честитката 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 3:23 pm

Еве уште една убава песничка за тебе Естир ,и да ти наздравиме за твојот роден ден ...ти кажа се плакаш ,па ајде да донесам мезе и пијалок ....и да продолжиме понатаму со веселбата ..


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 3:28 pm

верувам ке им се допадне оваа нумера на гостите во меаната ,малку да се развеселат .....роден ден се слави или што ...
СРЕКЕН  РОДЕН ДЕН  ЕСТИР ..
Песната е весела но  не одговара текстот на твоето име ,сепак   барем поводот е  тој ,роден ден !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 3:51 pm

Е-хей, Осичке, каква хубава трапеза, благодаря, сполай! Very Happy

Наздраве!
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Саб Апр 04, 2015 4:09 pm

наздраве Естир !
трапеза с'прам поводот и с'прам хубава приателка ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 4:35 pm

Добре дошъл на Пат Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Пат on Саб Апр 04, 2015 4:37 pm

Добар ден и среќен роденден и од еден катил Wink

Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 4:47 pm

Благодаря, Път!

Еве от мене една за купона, към който се присъедини Very Happy

Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Апр 04, 2015 7:31 pm

Chestito i ot men! Zdrave, kysmet, radost - v t. ch. I plytska! Ubavinjata i mydrostta si gi imash i nyama da ti gi pozhelavam, shtot e nepristojno za edno blondy da ima tolkova.... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Апр 04, 2015 7:34 pm

Пат напиша:Добар ден и среќен роденден и од еден катил Wink

Sho be pravish ovde???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 7:39 pm

Very Happy  Мерси, Кибиче. Хубави пожелания (ама чак до непристойност не я докарвам мъдростта Very Happy , бръмбарите компенсират Very Happy )
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Апр 04, 2015 7:46 pm

Da be da. Ako ne ti znaeh imeto shtyah Sofiya da te krystya... Twisted Evil
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Саб Апр 04, 2015 7:50 pm

osa напиша:наздраве Естир !
трапеза с'прам поводот и с'прам хубава приателка ...
Ko rechi?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Естир on Саб Апр 04, 2015 8:10 pm

kiBik напиша:Da be da. Ako ne ti znaeh imeto shtyah Sofiya da te krystya... Twisted Evil

Ех, изчервих се Embarassed Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот