Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by Гостин on Сре Јун 10, 2015 2:57 pm

Toj e...Kako i sekogash gluposta mu e najjakata strana... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by трендафил on Сре Јун 17, 2015 7:31 pm

Во Словенија, по потерница од Србија, е уаапсен Рамуш Харадинај. Пријателот на Љубе Бошковски и Зоран Заев. Неговата партија организираше протести по ликвидирањето на бандата во Куманово.

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by Гостин on Сре Јун 17, 2015 7:38 pm

Нормално дека ќе протестираат. Според договорот помеѓу Грујошеску и терористите тие требало само да направат упад што би придонел за дсестабилизација и би му дал шанса на твојот пастир да воведе воена состојба. Вие не сте го почитувале договорот што сте го склучиле со терористите и сте се обиделе да ги елиминирате за да не сведочат дека се платени од вашиот пастир. При тоа осум чесни полицајци ја платија со живот нечесната ваша игра, се заради тоа да останете по секоја цена на власт.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by Hamad bim Khalifa on Сре Јун 17, 2015 8:32 pm

трендафил напиша:Во Словенија, по потерница од Србија, е уаапсен Рамуш Харадинај. Пријателот на Љубе Бошковски и Зоран Заев. Неговата партија организираше протести по ликвидирањето на бандата во Куманово.

Ovaka li ve informiraat vo shtabot ??? Ajde sto ve lazhat i sto im veruvate, ama nemora po glava da ve udiraat! Ocigledno takvi pedagoshki merki ostavaat dlaboki psiholoshki traumi!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by трендафил on Чет Јун 18, 2015 10:44 am

Така информираа косовските медиуми. Кои имаат изданија и на англиски јазик. Иначе партијата на Харадинај протестираше вчера и пред словенечката амбасада поради задржувањето на Харадинај, кој ќе се брани од слобода, но одземен му е пасошот. Интерсно е иначе што пред некој ден во Швајцарија е уапсен и Насер Ориќ, муслиманскиот командант од Сребреница. Исто така по српска потерница и исто така ослободен од судот во Хаг.
Иначе Рамуш Харадинај како џокер му го спомнува Заев на Мендух Тачи во СМС пораките кога се обидува да го привлече на сороистичка страна во борбата против Македонија. И беше еден од финансиеритена Љубе Бошковски на изборите по кои лидерот на Обединети за Македонија е уапсен.

трендафил

Број на мислења : 5695
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by reiter on Чет Јун 18, 2015 3:58 pm

ме интересира нешто..дали заробените полицајци од гошинце се сеуште на работа после заробувањето..какви мерки се превземени према нив и какви казни се предвидени за ваков случај да бидеш заробен,малтретиран,омаловажуван....

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково? - Page 3 Empty Re: Заземена полициската станица во Гошинце, општина Липково?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот