Пратенички

Go down

Пратенички Empty Пратенички

Пишување by tmoro on Нед Мај 24, 2015 8:36 pm

Дали некој ке погоди која е меракливката од ДПМНЕ?

ШОКАНТНИ РЕЗУЛТАТИ, ПРАТЕНИЧКАТА ПОСЛЕ РЕДОВНИТЕ ТРЕНИНЗИ НА ЈОГА ВО СОБРАНИСКАТА САЛА, НА ШВАЛЕРОТ МУ ПРАТИ ФОТКИ ОД КАБИНЕТОТ

Напомена : фотките ни се од обезбедувањето и тие гарантираат за нивната веродостојност, уживајте во еластичноста и сексипилноста на пратеничката од власта:

ПС: Ова е сликано во собранискиот кабинет на дотичната пратеничка

Пратенички 11358820_832615440142141_1689578559_n

Пратенички 11347680_832615446808807_772390176_o

Пратенички 11358820_832615440142141_1689578559_n

Пратенички 11356207_832615430142142_578887182_n

Пратенички 11289952_832615433475475_1320076939_n

Пратенички 11287140_832615456808806_1903559132_n

Пратенички 11348897_832615436808808_237105842_n

Пратенички 11297636_832615453475473_1655735543_n

Пратенички 11347680_832615446808807_772390176_o

http://www.dokaz.mk/shokantni-rezultati-pratenichkata-posle-redovnite-treninzi-na-joga-vo-sobraniskata-sala-na-shvalerot-mu-prati-fotki-od-kabinetot/

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Мај 24, 2015 8:50 pm

Ako ne e Janakievski, togash e Silvaneva ?!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by tmoro on Нед Мај 24, 2015 8:57 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Ako ne e Janakievski, togash e Silvaneva ?!


Не,имаш право уште два пати да погаѓаш.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by reiter on Нед Мај 24, 2015 10:25 pm

tmoro напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:Ako ne e Janakievski, togash e Silvaneva ?!


Не,имаш право уште два пати да погаѓаш.

не биди шкрт туку ајде шепни ни..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by tmoro on Нед Мај 24, 2015 10:49 pm

reiter напиша:
tmoro напиша:
Hamad bim Khalifa напиша:Ako ne e Janakievski, togash e Silvaneva ?!


Не,имаш право уште два пати да погаѓаш.

не биди шкрт туку ајде шепни ни..

Не сум 100 посто сигурен ама ги видов сите пратенички на слика и заклучив дека е Секуловска,имам добар осет за пичурлок .

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by reiter on Нед Мај 24, 2015 11:02 pm

на оваа мислиш?јака кама сутра Smile ..5+..море чиста 10-ка

[img]Пратенички Nv8k5h[/img]

И пратеничката Секуловска премина во ВМРО-ДПМНЕ напиша:
http://vecer.mk/makedonija/i-pratenichkata-sekulovska-premina-vo-vmro-dpmne_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by tmoro on Нед Мај 24, 2015 11:19 pm

reiter напиша:на оваа мислиш?јака кама сутра Smile ..5+..море чиста 10-ка

Пратенички <img src=" />


http://vecer.mk/makedonija/i-pratenichkata-sekulovska-premina-vo-vmro-dpmneГи видов сите пратенички од ДПМНЕ а нејзината слика од нивниот конгрес одма ми падна в очи дека одит на Јога, а тие што одат на Јога за вкревет се број 1.

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by reiter on Нед Мај 24, 2015 11:46 pm

ластика се праи.. Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by defo on Пон Мај 25, 2015 1:31 pm

tmoro оваа да не е охриѓанка случајно?????

defo

Број на мислења : 2119
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by tmoro on Пон Мај 25, 2015 3:49 pm

defo напиша:tmoro оваа да не е охриѓанка случајно?????

Пишува дека е Беровчанка ама?

tmoro

Број на мислења : 545
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by defo on Пон Мај 25, 2015 11:19 pm

Мислам дека е мажена во Охрид и е професорка (или беше) на ФТУ по информатика.

defo

Број на мислења : 2119
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by reiter on Нед Jул 05, 2015 11:41 am

кој ја украде сликата,да не е од дедо попот кој фрли анатема на јогата..Кој ја украл сликата веднаш да ја врати..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by kiBik on Нед Jул 05, 2015 4:14 pm

reiter напиша:кој ја украде сликата,да не е од дедо попот кој фрли анатема на јогата..Кој ја украл сликата веднаш да ја врати..
Боко, се разбира!!! Он се' така прави!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 4:15 pm

И кога има и кога нема карневал. Пратенички Happy-smiley21 Пратенички Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by kiBik on Нед Jул 05, 2015 4:25 pm

luхor напиша:И кога има и кога нема карневал. Пратенички Happy-smiley21 Пратенички Happy-smiley21
Ахам... И после го нема по неколку месеци!!! Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Пратенички Empty Re: Пратенички

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот