SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO

Пишување by трендафил on Пон Јан 23, 2017 9:01 pm

На прославата по победата на ВМРО на последните избори, сите за кои платениците на Сорос тврдат дека се криминалци и избегани беа во просториите на својата партија. Патем ни СЈО до сега нема обвинение против никој од нив.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3644
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: SE SPREMAAT LI ZA BEGSTVO

Пишување by luxor on Вто Јан 24, 2017 9:34 am

Секако дека ќе бидат. Се надевате чадорот Тирана-Приштина чија платформа ја прифативте на штета на македонските национални интереси да ве заштити.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот