National Geographic

Go down

National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:36 pm

Најдобрите фотографии на конкурсот National Geographic Traveler 2015

На годинешниот конкурс на National Geographic Traveler пристигнаа повеќе од 17.000 фотографии од повеќе категории. Неодамна беа објавени и победниците на конкурсот. Од илјадниците фотографии, беа одбрани само десет, кои ги претставуваме овде.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:38 pm


Шепотење со китовите, Ануар Патјане

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:39 pm


Ноќ во Дедвлеи, Бет Мек Карли

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:39 pm


Работници, Фаисал Азим

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:39 pm


Ловење патка, Сара Воутерс

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:40 pm


Јавачи на камили, Ахмед Ал Токи

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:40 pm


Борачи, Ален Шредер

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:40 pm


Романија - земја од бајките, Едуард Гутеску

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:41 pm


Сауна на небото, Стефано Ѕардини

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:41 pm


Бели носорози, Стефан Берубе

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Гостин on Чет Ное 12, 2015 5:41 pm


Селани, Бартломиеј Јурецки

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: National Geographic

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот